Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Może dostałeś jakieś leżaki magazynowe/podróbki? Spróbuj namoczyć te drewienka w wodzie, może się uda :wink:

Spróbuję i dam znać. Szczerze mówiąc te "drewienka" przypominają podpałkę do grilla, są też bardzo suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przedłuża ich życie, ja leję wody do połowy, zostawiam na godzinę, resztę wylewa, na jakiś czas pomaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zabieg w moim przypadku może rzeczywiście poprawił ich intensywność, ale nadal nie czuć tego jak się wsiada do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mial moze ktos z was taki olejek w malej butelce, nie wiem jaki to producent ani nazwa, przykleja sie go w dowolnym miejscu i on uwalnia zapach. boje sie tylko ze jest bardzo mocny i na poczatku wręcz duszący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mial moze ktos z was taki olejek w malej butelce, nie wiem jaki to producent ani nazwa, przykleja sie go w dowolnym miejscu i on uwalnia zapach. boje sie tylko ze jest bardzo mocny i na poczatku wręcz duszący

Ja miałem o zapachu zielonego jabłka,flakonik się wiesza a zapach idzie przez drewniany korek.Miałem firmy K2,przy nosie było czuć a w aucie nic.Nie warto.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295115-zapachy-california-scents-prawie-kazdy-zapach/

Nadal mam zapaszki prosto od przdstawiciela :) nowa dostawa była 3 dni temu :) zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malibu melon mi nie podszedł, znośny jest i pojeździ ze mną ale to nie to. Na szczęście kupiłem dwa i mam też ulubione jak do tej pory balboa bublegum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś inne nowe produkty od chemical guys ? Np. Chuy Bubble Gum, Purple Stuff, Strawberry Margarita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuy fajny zapach ale krotko sie utrzymuje albo nie umiem tego uzywac :P koledze zamawialem Stripper jakos tam. I niefajny, pachnie perfumami najtanszymi co na rynku mozna kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stripper Scent nie fajny? :D oooooo tak to się bawić nie będziemy!

Fakt zapachy od CG nie należą do najdłużej utrzymujących się, ale stwierdzenie że Stripper jest "beee" to cios poniżej pasa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no moze inaczej: mi osobiscie sie nie podoba ;) wiadomo perfumy/zapaszki kwestia gustu. Moze dlatego ze ja wole bardziej slodkie zapaszki :) lubie bardzo california scents ta puszke creamy strawberry, pyszna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj strippera, byłem kiedyś sceptycznie nastawiony do tego zapachu i co? za***isty jest!!

Ps. Żona jak zobaczyłem w aucie tą buteleczkę to pomyślała że to jakiś środek do wyrywania lasek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma np opcji zeby kupic strippera i przelac go do czegos co bedzie mozna zalozyc na kratke od nawiewów jak np w ambi purach itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko zastąpić choinkę. Gdyby tylko wolniej wietrzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wunderbaum black najlepszy ;) lub stripper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stripper najgoszy mozliwy badziew pachnie jak zwykłe perfumy z ryneczku a utrzmuje sie zapach max 30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs coronado cherry zapach super ale wytrzymałość ~1.5 tygodnia.

co polecicie żeby dłużej wytrzymalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stripper najgoszy mozliwy badziew pachnie jak zwykłe perfumy z ryneczku a utrzmuje sie zapach max 30 minut

Stripper jak sama nazwa wskazuje ma pachnieć striptizerką, więc nie oczekujcie niczego innego niż "perfum" :P

California scents mam teraz w dupowozie. Był już jak go kupowałem. Wiem że właściciel miał to jakiś czas, teraz u mnie mija już rok a czuły nos wciąż może go wyczuć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...