Treść opublikowana przez marekk124
-
Mata, wykładzina bagażnika
racja, świetna sprawa, nawet jak coś sie wyleje w bagazniku (co mi się niestety często zdarza) nie ma paniki bo wystarczy wyjąć całą matę i ją opłukać czy odkurzyć. Własnie się wczoraj rozglądałem za jakimiś sensownymi matami i trafiłem na jakąś stronę gdzie sprzedają maty na wymiar Travall więc do tego jest gwarancja że będą pasować, i widac że są porządnie zrobione, cena trochę mniej szałowa ale jak to mój ojciec mawia: za tanie pieniądze psy mięso jedzą poza tym teraz na zime to nie wyobrażam sobie np wozić butów do nart i nart w bagażniku bez maty...
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
a ja ostatnio znalazłem w domu takie mokre ściereczki do mebli skórzanych, z jakimś olejkiem czy czymś takim i stwierdzilem ze skoro do mebli sie nadaja to do tapicerki tez powinny i powiem wam ze sie nie mylilem, bardzo dobrze się nimi czyści i dodatkowo natłuszczaja i chronia skore, a ztego co pamietam to byla naklejona cena jakies 6 zł
-
Zapaszki do auta
hmm no to poszukiwania alternatywy dla choinki trwają dalej hehe
-
Zapaszki do auta
a mial moze ktos z was taki olejek w malej butelce, nie wiem jaki to producent ani nazwa, przykleja sie go w dowolnym miejscu i on uwalnia zapach. boje sie tylko ze jest bardzo mocny i na poczatku wręcz duszący
-
Glinka
wie ktos moze gdzie moge kupic glinke w kolbuszowej lub rzeszowie? chodzi mi o sklepy stacjonarne, pozdrawiam
-
POMOCY ??czym zmyc lakier???
rozpuszczalnikiem powinno zejsc
-
zarysowania/przetarcia na skórze
na małe rysy dobrze sprawdza się tłusty krem np. nivea
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
plyn z lidla kednak wymiata nigdy nie mialem z nim problemow
-
anty zamarzacz na szyby?
miałem to kiedyś ale pic na wodę, nie wiem może zle uzywalem ale jak dla mnie to to nie dzialalo
-
Ręczniki do wycierania karoseri.
albo w specjalnym płynie do prania mikrofibry, jest drogi ale pomaga zachować właściwości tkaniny
-
Świeżo wyciskane soki.
mój znajomy ma sad i ostatnio zaczął zajmować się produkcją soku jabłkowego. popyt ma niesamowity, bo sok jest pyszny, nie ma porównania z tym ze sklepu, kupuję od niego regularnie i piję tego soku naprawdę dużo, polecam!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
równiez polecam Bogowie, świetny film
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy audi i liczę na miłe spędzanie czasu razem na forum:)