Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Też o tym pomyślałem... Wszyscy zachwalali a u mnie słabo pachnie :-/

u mnie też lipnie, następnego dnia ledwo czuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby to miało być czuć dłużej? Żeby zapach się utrzymywał musi być jakiś nośnik tego. Z takiego pryśnięcia jest tego tak niewiele że zaraz się to ulatnia. Tak samo z perfumami których używamy. Choinki i inne zapachy w postaci płynnej czy kostek one uwalniają cały czas zapach stopniowo. Wierzchnia warstwa powiedzmy takiej kostki się utlenia i ulatnia odkrywając głębsze i tak do odparowania całej kostki. A takie pryśnięcie niema prawa się utrzymywać dłuzej niż 2 dni. Wiec ja bym się tu nie doszukiwał podróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby to miało być czuć dłużej? Żeby zapach się utrzymywał musi być jakiś nośnik tego. Z takiego pryśnięcia jest tego tak niewiele że zaraz się to ulatnia. Tak samo z perfumami których używamy. Choinki i inne zapachy w postaci płynnej czy kostek one uwalniają cały czas zapach stopniowo. Wierzchnia warstwa powiedzmy takiej kostki się utlenia i ulatnia odkrywając głębsze i tak do odparowania całej kostki. A takie pryśnięcie niema prawa się utrzymywać dłuzej niż 2 dni. Wiec ja bym się tu nie doszukiwał podróbek.

No wiesz....jak sie te parę złoty wyda to ....człowiek liczy ,że w 3 autach przez rok będzie pryskał co jakiś czas....więc ma być bardzo wydajne....w końcu nie za free.....to jest....

:decayed:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zapachy firmy kemko czuć parę dni więc ten stripper mógłby trochę dłużej się w aucie utrzymywać. Najlepiej inwestować w CS i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zapachy firmy kemko czuć parę dni więc ten stripper mógłby trochę dłużej się w aucie utrzymywać. Najlepiej inwestować w CS i tyle w temacie.

No właśnie tylko podobno. jak ktos wydał kase to będzie zachwalał żeby nie wyszło że badziewie kupił.

Arturoo dokładnie tak jak piszesz.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa, tylko ja nie oczekuje nie wiadomo czego bo kupiłem drogi zapach, tylko widziałem opinie kolegów którzy używają tego zapachu i im trzyma parę dni, psikam dużo w drzwi pod dywaniki fotele nawiewy i nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Way tez mnie te opinie zastanawiały i dlatego czekałem z jakimikolwiek kombinacjami w kierunku tego specyfiku na weryfikację i nie pomyliłem się widzę z ocena tego czegoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa, tylko ja nie oczekuje nie wiadomo czego bo kupiłem drogi zapach, tylko widziałem opinie kolegów którzy używają tego zapachu i im trzyma parę dni, psikam dużo w drzwi pod dywaniki fotele nawiewy i nic to nie daje.

tak jak pisał pastaldo....nośnik(choinka ,pucha z nasiąkniętym wkładem ) zawsze będzie lepszy niż atomizer ...:wink:...

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy kupujecie w psikaczu ? Na alledrogo tylko puszki sa praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym?

CALIFORNIA SCENTS COOL GEL CORONADO CHERRY zapach (3703719142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niby ten sam zapach co pokazał Arek ale jakiś "cool gel" ciekawe co to zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zamawiam..własnie znajomy ma tez w swoim aucie ten zapach..i mi sie spodabał..długo sie trzema i kasa fajna tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie zaczęli go przypadkiem podrabiać...

panowie kupilem tego stipera od producenta i powiem wam,ze mam to samo,z poczatku ladnie pachnie,ale ten zapach szybko mija,troche przereklamowany produkt:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam resztkę od wakacji chyba japan czy lawenda z miesiąc ładnie nawet buchało z tego:wink: kupiony w selgrosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cs gdzie najlepiej postawic zebt byl dobry efekt , bo mam cuba i nie miescil mi sie pod podlokietnikiem i dalem na pułke pod klimatronikiem i tam ma troche ciasno od góry, moze pod siedzenie mam grzane stolki moze wtedy bedzie lepszy efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testuje na lusterku właśnie to, fajne ze nie dynda w zasadzie tego nie widać a czuć i to fajnie, nie wiem jak z trwalościa ale zapach bardzo przyjemny, w tesco dałem 15 zł !! a na allegro 8 zl z wysylka 10 !! tesco nieźle zdziera na tym masakra :)

WUNDER BAUM ZAPACH VANILLA WANILIA NOWOŚĆ KLIP! (3774193263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dl3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...