Treść opublikowana przez fantazma
-
Luźna tarcza.
W takim razie dlaczego oryginalnie nie ma takiego otworu?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No gościu jeździ na 17" mieszkamy na wiosce, ale drogi są ładne, a i fakt, dziury omija wszystkie jakie się da Co nie zmienia faktu, że tyle przejechały i jest git
-
Problem z hamulcami w A4
Mi się wydaje, że właśnie problem może być w zapowietrzonej pompie. Tak przy okazji? Wysprzęglik też odpowietrzyłeś? Bo to raczej jeden układ.
-
Po wymianie czujnika temp. zewnętrznej z przodu brak poprawnej temperatury
U mnie było podobnie, po teście na klimatronicu odczyt z czujnika g89 pokazał -40? Temperatury błędną na liczniku pokazuje może raz na miesiąc. Wie ktoś gdzie dokładnie jest zlokalizowany ten g89 i gdzie taki kupić? Bo przy dmuchawie go nie widzę...
-
jakie folie carbon/zwykle z allegro polecacie?
Jak folia to tylko z 3m, inne nie poddają się tak na zaokrągleniach i z czasem zaczynają się odklejać. 3m trzyma bez problemu
-
bicie podczas hamowania
Miałem kiedyś taki przypadek, że podczas hamowania biło, a podczas normalnej jazdy tak jakby lekko dudniły opony. Problem rozwiązał się po ok. miesiącu, jak zaczęło huczeć łożysko koła. Po wymianie łożyska nic nie bije przy hamowaniu:banan:
-
17 vs 16 ktore wybrac i jaki komfort?
Duży wpływ ma również stan, wiek opon i marka/model tzn. twardość gumy. Runflat też będzie dużo twardszy mimo balonu, także to jest temat rzeka i nie da się jednoznacznie doradzić.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mój kolega właśnie śmiga na MS w a4. Przejechał na tym już ponad 50tyś. i sobie chwali, jeszcze nic nie wymieniał,a w aucie cisza...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mój AJM od zakupu w 2006r. miał 130tyś.km obecnie 207tyś. mu stuknęło.
-
Zapaszki do auta
Ja od zawsze stosuje Wunderbaum New Car. Pachnie jak za dawnych lat
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Najlepsze w tym wszystkim było to, że nie wiedziałem już skąd to jest i zawiozłem samochód (bora) do mechanika żeby sprawdził całe zawieszenie raz jeszcze. Jakie było moje zdziwienie, gdy przy odbiorze auto nie skrzypiało, a za usługe zapłaciłem 10zł
-
Wymiana foteli z Passata do Audi
No nie wiem, lepiej poczekać i wyrwać fajne z a4 niż kombinować, bo potem przy sprzedaży może być większy problem. Zresztą ja już tak mam, że jak coś zmieniam to na oryginał, ale każdy robi jak uważa
-
[B5 AFN] montaż subwoofera do nieorygonalnego radia
Nie jestem pewny, ale chyba do a4 b5 najlepiej będzie kupić z a4 b5
-
co sądzicie o tych felgach ??
Poszukaj jakiś 17" z a8 d2.
-
Szumi wiatr podczas jazdy
Niestety, ale większość zamienników jest właśnie takiej jakości...
-
Uszkodzone złącze elastyczne w A4 B5 1.8
Na a...o idzie kupić gotowy zestaw do a4 z odpowiednimi końcówkami (trzepa spawać tylko od strony katalizatora) koszt chyba coś koło 80zł
-
Wymiana foteli z Passata do Audi
Warto to zmieniać? Nie lepiej znaleźć fajnych z a4?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Dobre fotostory U siebie kiedyś sprawdziłem całe zawieszenie, a okazało się że skrzypiało cięgno (przy kulce)
-
A4 B5 Jakie pierwsze modyfikacje?
Ładne autko, ale moim skromnym zdaniem nie ma nic lepszego jak w pełni oryginalny egzemplarz w idealnym stanie. Bardziej bym się skupił na doprowadzeniu wszystkiego do stanu fabrycznego. To znaczy wymiana wszystkiego co zużyte, połamane, pranie środka, alu jakieś seryjne i będzie miód malina
-
[ALL B5] Kupiłem swoje pierwsze audi a4 b5 jest super! Foto
Jak tam Audi się sprawuje? Jakieś zmiany?
-
[B5 AFN] montaż subwoofera do nieorygonalnego radia
Odgrzebie.. Ja mam znowu odwrotny problem. W aucie mam zamontowane głośniki w tylnych drzwiach i subwoofer w bagażniku oryginalny. Radio niestety jest już jakieś nieoryginalne Sony. Ktoś to podłączył tak, że grają wszystkie głośniki. Sęk w tym, że chce założyć z powrotem oryginalnego Chorusa i podłączyć tak, żeby to wszystko grało. Ma ktoś opis kabli jak to powinno wyglądać lub/i stare oryginalne kostki z kawałkami kabli?