Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie wczoraj dotarł Stripper, popsikałem na dywaniki, w nawiew i jak na razie szału nie robi:kwasny: Zapach super, ale jakoś za bardzo go wewnątrz nie czuję. Gdzie dokładnie psikacie i ile, że u was się tak długo utrzymuje i jest wyraźnie wyczuwalny?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jakoś euforia mi mija z tym zapachem w samochodzie jakoś słabo a fotel od kompa raz spsikany i czuć prawie drugi tydzień:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że do auta wchodzicie i wychodzicie, macie otwarte drzwi, włączoną klimę i to ma prawo wywietrzyć się :P

Mam mały sposób co do trwałości. Kupić takie standardowe dozowniki zapachów z buteleczką, wylać zawartość, przemyć żeby starego zapachu nie było czuć, wymienić ten patyczek bo nasączony jest starym i wlać tam strippera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że do auta wchodzicie i wychodzicie, macie otwarte drzwi, włączoną klimę i to ma prawo wywietrzyć się :P

Mam mały sposób co do trwałości. Kupić takie standardowe dozowniki zapachów z buteleczką, wylać zawartość, przemyć żeby starego zapachu nie było czuć, wymienić ten patyczek bo nasączony jest starym i wlać tam strippera.

zrobilem tak tydzien temu ze starym flakonikiem po ambi pur i co ? striptizerki we wnetrzu mojego auta nadal nie ma :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że do auta wchodzicie i wychodzicie, macie otwarte drzwi, włączoną klimę i to ma prawo wywietrzyć się :P

Mam mały sposób co do trwałości. Kupić takie standardowe dozowniki zapachów z buteleczką, wylać zawartość, przemyć żeby starego zapachu nie było czuć, wymienić ten patyczek bo nasączony jest starym i wlać tam strippera.

zrobilem tak tydzien temu ze starym flakonikiem po ambi pur i co ? striptizerki we wnetrzu mojego auta nadal nie ma :co:

Nie wiem, dzisiaj siedziałem w samochodzie mikiego i mówił, że psikał ze 2 tygodnie temu. Wyraźnie było czuć striptizerkę także to chyba kwestia przyzwyczajenia się do zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byliby chętni na strippera w ilości 120ml w nie ori butelce z atomizerem za 30zł w tym juz wliczona przesyłka? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej opłaca się brać to większe opakowanie prawie 500ml za 60zł a tutaj mamy za polowe tej ceny zaledwie 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak psikałęm na dywaniki, to też było słabo czuć strippera, byłem nawet zawiedziony.

popsikałem filtr pyłkowy i jest git, nie za mocno, nie za słabo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej opłaca się brać to większe opakowanie prawie 500ml za 60zł a tutaj mamy za polowe tej ceny zaledwie 1/4

"problem"

w tym ze szybko sie to zuzywa bo zapach szybko wietrzeje

Moj nastepny zakup bedzie napewno inny bo mimo ze zapach jest fajny,to jednak gipko wietrzeje a cena jest zbyt wygorowana.Cena duza a jakosc marna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej opłaca się brać to większe opakowanie prawie 500ml za 60zł a tutaj mamy za polowe tej ceny zaledwie 1/4

"problem"

w tym ze szybko sie to zuzywa bo zapach szybko wietrzeje

Moj nastepny zakup bedzie napewno inny bo mimo ze zapach jest fajny,to jednak gipko wietrzeje a cena jest zbyt wygorowana.Cena duza a jakosc marna.

Też zaczynam mieć takie podejście:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję najtańszy, najbardziej niezawodny i najprzyjemniejszy zapach "czyste wnętrze" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Ja stosuję najtańszy, najbardziej niezawodny i najprzyjemniejszy zapach "czyste wnętrze" :decayed:

tylko że "czyste wnętrze" często zamienia się w "brudne wnętrze" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał mam na sprzedaż strippera butelka 473 ml , na oko zostało cos kolo +/-350 ml Cena 40zł + kw

Foto :

Zdjcie011_nrhehwp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak szału nie ma z tym stripperem co? Ja jestem bynajmniej zawiedziony. California scents lepsza jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapach ekstra :kox: ale psikanie co 2-3 dni - to nie dla mnie

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

btw. jakie zapachy californi polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał mam na sprzedaż strippera butelka 473 ml , na oko zostało cos kolo +/-350 ml Cena 40zł + kw

Foto :

http://s6.ifotos.pl/mini/Zdjcie011_nrhehwp.jpg

Wezme za 40 z kw, moze byc paczkomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem strippera każdy zachwalał więc zakupiłem. Według mnie szału nie robi taki sobie ten zapaszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...