Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto ma już dość zimy to pisać w tym wątku można się wyładować:)


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nagadywali, że do połowy maja może coś posypać :facepalm:

chyba diler z klatki obok ... cymbały i tyle. @TVN czy inna TV "Sprawdzalność naszej pogody wynosi 95%" Jaka jest treść pogody ?! Możliwe opady śniegu z większymi przejaśnieniami. Być może zobaczą państwo jutro po południu słońce w przerwach deszczu i marznącej mżawki. Temperatura od -5 do +6. I to jest pogoda ?! Może jakieś konkrety jak w IMGW :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest za***iście od wczoraj spadło 30cm sniegu a ze temperatura w dzien wynosi 8 C to sa gołe asfalty i tak to za***iście wyglada:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z tą zimą nie daje rady. Wracając z roboty niby jest widno(18;00) ale spać mi się tylko chce:facepalm: W aucie nic wyrezać nie można na dworzu a do garażu nie chce wjeżdżać bo mogę dokładkę urwać:decayed:

Nic tylko się najebać albo dobry film i siedzieć przed TV:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, jeszcze na koniec zimy (w sumie początku wiosny) można się poślizgać. Z jednej strony chciałbym w końcu wyciągnąć Yamahę, ale jak można się autkiem poślizgać to też jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEj bez takich... ja w czerwcu na urodziny robię kulig i wszystkich zapraszam.. będziemy lepić bałwany i wgl. xD a może w Styczniu lecimy gdzieś na mazury się powygrzewać ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj znowu założyłem letnie dropsy :decayed: ostatnio jak tak zrobiłem to tak dowaliło śniegu że do miasta bez łańcuchów nie wpuszczali a tiry blokowały drogi :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...