Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kratki zderzaka, gril w czarnym polysku...


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie zeby kratki w zderzaku ewentualnie gril malnąć na czarny polysk? Cos w stylu nowszych audi. Widzial ktos kiedys takie cos w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no jak ci sie podoba ale kratki w zderzaku to sa czarne no chyba ze chcesz w polysk a gril to ewentualnie ramke:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moje auto idzie do lakiernika wszystkie kratki wraz z ramkami beda malowane na czarny polysk , dokladnie czarny akryl w polysku, tylko logo 0000 pozostanie oryginalne. we wtorek odbieram auto wiec jak jestes ciekaw jak to wyglada daj znac to ci podesle fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mialem kiedys przedni gril w czarnym polysku srednio mi sie podobalo no ale czekamy na foty moze w calosci zz kratkami bedzie fajnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moje auto idzie do lakiernika wszystkie kratki wraz z ramkami beda malowane na czarny polysk , dokladnie czarny akryl w polysku, tylko logo 0000 pozostanie oryginalne. we wtorek odbieram auto wiec jak jestes ciekaw jak to wyglada daj znac to ci podesle fotki :)

I jak kolego masz foto efektu jak to wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko juz odebrane co prawda jeszcze czeka mnie polerka ale dzis cykne zdjecia jak to wyglada.

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

IMAG0779.jpg

Nie doscyc ze auto nie umyte i nie wypolerowane to jeszcze deszcz zacząl padac. Jak tylko wszystko bedzie zrobione wstawie wiecej zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada po myciu, do wymiany jeszcze ramka tablicy rejestracyjnej. Oczywiscie juz zamowione. O kolorze matowym tez myslalem ale bedzie niezauwazalny na czarnym aucie.

IMAG0783.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie zastanawiam na pomalowaniem w ten spossów (tylko nie wiem czy mat czy połysk)... zrób coś z lampami...pomaluj środki bedzie MEGA:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tez beda malowane przez kolege gwerty ale narazie ciagle potrzebuje auta a bez lamp kiepsko jezdzic , jak tylko bedzie wolna chwila to wysylam lampeczki.

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

zastanawiam sie tez nad czarnym logiem 0000 bo mam jedno w zapasie , trysne i zobacze jak to bedzie wygladalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny mat niby fajny. Widziałem całą B6 w czarnym macie.Fajna ale jakby niedomyta ale o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie pomalowany przez poprzedniego właściciela grill w czarny połysk i wygląda to tak.

out.php?t=681342_dscn3080.jpg

ktoś napisał o pomalowaniu wnętrz reflektorów na czarno, ile taka impreza kosztuje :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...