Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Białe odpryski na masce


Kalvi7

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze jest zrobić taką zaprawkę troszkę wyższą, tzn aby po wyschnięciu była górka.

Potem papier 2000 i na koniec pasta np Farecla G3 + polerka.Nic nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest zrobić taką zaprawkę troszkę wyższą, tzn aby po wyschnięciu była górka.

Potem papier 2000 i na koniec pasta np Farecla G3 + polerka.Nic nie widać

a na rysy, takie co nie pokryje polerka masz jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka nie pokrywa tylko wypoleruje na błysk zaprawkę

jeżeli nie masz polerki można ręcznie ale to mordęga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachi, dzięki za linka,zamówię i dla siebie.

Temacik się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachi, dzięki za linka,zamówię i dla siebie.

Temacik się przydał.

Nie ma problemu . Dla zainteresowanych wklejam fotkę jak wyglądają korki-chodzi mi o pędzelki oraz w bazie dodatkowo jest taki "drapaczek" do oczyszczania miejsca , które chce się zaprawić

IMG_1404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem z odpryskami na masce i trochę na błotniku po dzisiejszym woskowaniu auta jest widoczne z daleka białe odpryski auto jest granatowe wiec rzuca się w oczy mam okazję kupić tani zaprawkę lakierniczą firmy motip coś ala lakier do paznokci z takim pędzelkiem zaprawka jest dobierana na podstawie mojego kodu lakieru jest sprawdzane w katalogu i przypisywany dany odcień tego lakieru motip. używał może ktoś z was tego produktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś oszczędny to kup najtańszy, nawet olejna się nada.

Jak dla mnie to takie myślenie jest bez sensu.

Masz porządną podpowiedź to po co pytasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak kupie zaprawkę w ASO bo jak dzisiaj byłem to tragedia jest z doborem lakieru to lepiej dołożyć i ma się dobrany tak jak fabryka wypuściła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak kupie zaprawkę w ASO bo jak dzisiaj byłem to tragedia jest z doborem lakieru to lepiej dołożyć i ma się dobrany tak jak fabryka wypuściła

fabryka wypuściła 14 lat temu, więc i kolor może się trochę różnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie może się różnić ale pewnie i tak będzie lepiej niż jakieś firmy co miałem kupić za 9 zł z tym że ciężko było dość po kodzie dziwny katalog mieli to lepiej kupić raz a porządny

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 21:18 ----------

koledzy powiedzcie czy w łodzi u idczaka w audi też dostane taki zestaw bo nie wiem czy we wszystkich serwisach jest dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam zaprawkę tylko teraz zrobić te odpryski i będzie git w ASO z dnia na dzień mi to zrobili

---------- Post dopisany 19-05-2013 at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 17:31 ----------

zaprawka już zrobiona teraz nie rzuca sie w oczy białe kropki z daleka na ciemnym lakierze wiadomo że idealnie sie nie zrobi i z bliska i tak widać ubytki ale nie ma tych białych kropek i jest to jakoś zabezpieczone. zgóry dzięki za poradę żęby lepiej kupić ten zestaw w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...