Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja LPG a wymiana świec na "superLPG"


neuropathic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy posiadając instalację powinienem zmienić świecę na inne niz zaleca producent? Producent w ABC poleca NGK - Wyszukiwarka produktów

Czy powinienem takie zakupić czy coś innego do LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dedykowanego do LPG,NGK lub Denso jedno-elektrodowe,iskra jest bardziej skupiona w jednym punkcie a nie skacze po elektrodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK V line :naughty:

Wcześniej w gazie miałem takie jak zaleca producent 3 grotowe, zmieniłem na v line i jest dużo lepiej, silnik lepiej pracuje pod obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, żadnych wynalazków "specjalnie do LPG", mają być takie świece jak do benzyny, jakie zaleca producent. Ja obecnie śmigam na Denso i nie mam problemów (już około 2 lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy napisali wyzej :)

żadnych wynalazków dedykowane do Pb i tylko takie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejsi napisałeś, że zmieniłeś na jedno grotowe i wyczuwasz, że jest lepiej?? Generalnie dedykowane sa takie

NGK - Wyszukiwarka produktów

To zamawiać dedykowane czy jedno grotowe?

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

ŚWIECA ZAPŁONOWA NGK V-LINE 24 BKUR6ET-10 (3106768131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup jedno elektrodowe czy to NGK czy Denso obie firmy są dobre,tylko dobrane katalogowo pod dany silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to zamawiam te które wpisałem w ostatnim poście

---------- Post dopisany 08-04-2013 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 14:41 ----------

Hmmm wszystko fajnie tylko nie mogę znaleźć NGK jedno elektrodowego BKUR6ET wszystkie są trzy elektrodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich świecach o których wspomniał darko

ŚWIECE BOSCH PLATINUM - AUDI 80 A2 A3 A4 A6 A8 LPG (3139503439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Darko w tym samym czasie pisałem tego posta co Ty ;-)

Patrzyłem według tej tabeli silnik ABC

DENSO SPARK PLUGS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darko to ja już zgłupiałem, to które? znajdź proszę mi te świece i dawaj je tutaj bo dzisiaj robię zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,o Boschu nie wspominałem

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

w pracy mam inne oznaczenia w katalogu,każdy normalny sklep moto ma katalogi i na pewno dobiorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego jedno elektrodowe mają taka przewagę nad 3 elektrodową

według katalogu to jest to ŚWIECA IRYDOWA DENSO VK20 ALFA ROMEO BMW MAZDA (3135070475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko cena trochę kosmiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w 3-elektrodowej iskra lata jak żyd po pustym sklepie a w 1-elektrodowej iskra wali w jeden punkt i jest mocniejsza,gdzieś tu niedawno ktoś umieścił filmik jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego jedno elektrodowe mają taka przewagę nad 3 elektrodową

według katalogu to jest to ŚWIECA IRYDOWA DENSO VK20 ALFA ROMEO BMW MAZDA (3135070475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko cena trochę kosmiczna

bo to jest świeca irydowa-stąd ta cena,niby wymiana co 100000km

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

zwykłe Denso ,nie powinno być więcej jak 20zeta za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie się zdecydowałeś:wink:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

żartuje oczywiście,kiedyś były tylko Iskry i nie było problemu z wyborem:grin:

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Więc te które wkleiłem mogą być, tak?

mogą być,chyba że Cię stać na irydowe

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

te zwykłe zamawiasz,tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...