Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... ale polift czy przedlift?

Opublikowano
... ale polift czy przedlift?

przed

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

... ale polift czy przedlift?

przed

chodzi mi tylko na razie o wymianę samych przycisków

Opublikowano

klakson masz na oddzielnym obiegu, zazwyczaj jest to gruby drut który łączy się z masą,

jak już zdejmiesz poduszkę, to zobaczysz jak łatwo wychodzą przyciski multifunkcji wystarczy podważyć :wink:

same moduły multifunkcji też są rozbieralne...

Opublikowano

Właśnie chodzi mi jak ściągnąć górną część kierownicy gdzie pisze audi tylko to. Próbowałem podważyć ale nie chce odskoczyć

Opublikowano
Właśnie chodzi mi jak ściągnąć górną część kierownicy gdzie pisze audi tylko to. Próbowałem podważyć ale nie chce odskoczyć

Mówisz poważnie z tym "podważaniem"?

Ten "klakson" z napisem Audi, to jest poduszka powietrzna. Jak zdemontować ją zgodnie ze sztuką, czyli wyeliminować możliwość bum, zerkij chociażby tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-kierownicy-multifunkcjyjnej-a4-b8-268784/

Opublikowano

No i wszystko już wiem hehe dzięki wielkie :wink: z tym podważaniem to tylko tak delikatnie :grin: jeszcze raz dzięki

---------- Post dopisany 29-12-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 19:24 ----------

A czy po odłączeniu akumulatora nic się nie stanie? i czy nie trzeba czegoś kodować znowu?

Opublikowano
No i wszystko już wiem hehe dzięki wielkie :wink: z tym podważaniem to tylko tak delikatnie :grin: jeszcze raz dzięki

---------- Post dopisany 29-12-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 19:24 ----------

A czy po odłączeniu akumulatora nic się nie stanie? i czy nie trzeba czegoś kodować znowu?

Nie. Trzeba będzie tylko potem pokasować błędy.

Opublikowano
No i wszystko już wiem hehe dzięki wielkie :wink: z tym podważaniem to tylko tak delikatnie :grin: jeszcze raz dzięki

---------- Post dopisany 29-12-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 19:24 ----------

A czy po odłączeniu akumulatora nic się nie stanie? i czy nie trzeba czegoś kodować znowu?

Nie. Trzeba będzie tylko potem pokasować błędy.

Zabieg przeprowadzony pomyślnie :wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Czy dobrze wyczytałem ze poduszka w kierownicy czteroramiennej jest inna niż w trzy :eusathink: (przedlift)

Opublikowano
Czy dobrze wyczytałem ze poduszka w kierownicy czteroramiennej jest inna niż w trzy :eusathink: (przedlift)

Dobrze wyczytałeś. Przyjrzyj się swojej, zobaczysz różnice.

Opublikowano

podpowiecie jak wymienić manetki od wycieraczek i świateł?

Opublikowano

źle wyjaśnione

mam taśmę razem z obudową i manetką od tempomatu jak na zdjęciu, potrzebuję przełożyć manetki od wycieraczek i świateł

117181095_6_644x461_audi_a4_b8_czesci_kierownica.jpg

Opublikowano
  • Autor
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Chciałem się zapytać czy wymieniając kierownice na poliftową ze zwykłej czteroramiennej przyciski w polifcie będą działać np nawi? bo w zwykłej niema, nie mogę znaleźć nic o tym za bardzo.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanie do naczelnych rezaczy b8 :)

mam 4 ramienną z multifunkcją. chciałbym założyć kiere z multi i łopatkami do tipa. czy poza kierą będą musiał coś jeszcze wymianiać.

Opublikowano

A czy wszystkie kierownice (multi i bez multi, cztero i trójramienne) mają taką samą wielkość? Chciałbym jakąś mniejszą zamontować niż moja plastikowa standardowa bez multi czteroramienna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.