Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Mam pytanie jako nowicjusz... na forum. 

Mam a4 b8 przed liftem ale chciałbym zmienić kierownice na polift i mam do kupienia ładny komplet z a6 c7. 

Moja kietownica i poduszka miała full opcje bez lopatek z Multifunkcja. 

Ci muszę zrobić krok po kroku żeby zamontować kierownice z a6 c7. 

Do dyspozycji mam wszystkie części że starej kierownicy włącznie z wiązka. 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Nr nowej poduszki z A6 : 4g0880201p

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, kupilem kierownice polift a4 b8 (z przyciskami mode, nie ze strzalkami). Wystarczy ze zmienie wiazke poduszki na 8U097589J? W przedlifcie jest inna kostka do MF.

 

Opublikowano
W dniu 8.06.2018 o 14:05, Kozuch762 napisał:

Panowie, kupilem kierownice polift a4 b8 (z przyciskami mode, nie ze strzalkami). Wystarczy ze zmienie wiazke poduszki na 8U097589J? W przedlifcie jest inna kostka do MF.

 

Do A4 b8 idzie multifunkcja z przyciskiem Mode nie ze strzałkami, czyli dobrą kupiłeś. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A4 b8 10r obecnie mam kierownice z mult zastanawiam się nad zmianą na kierownice z a1 8x0 która też ma przycisk Mode nie strzałki i to chyba będzie pasować tylko wydaje mi się że poduszka z A1 8x0 jest na 1 kostkę A u mnie są 2 kostki w poduszce. Ma ktoś jakieś i do na temat takiej przekładki?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie jest tutaj ktoś lub znacie kogos z Małopolski (najlepiej okolice Rabki Zdrój) kto by podjął się montazu przyciskow multifunkcji w a4 b8? Pomocy ?

20180929_170901.jpg

Opublikowano

Panowie wiem że zaraz mi powiecie przeczytaj cały wątek ale tak na szybko mam a4 z 2010 roku chce zmienić kierownice na ściętą. I teraz moje pytanie z których modeli podejdą p&p a z których trzeba zmieniać poduchę przyciski lub trochę porezać. Pozdrawiam

Opublikowano

 

2 godziny temu, dominis23 napisał:

Panowie wiem że zaraz mi powiecie przeczytaj cały wątek ale tak na szybko mam a4 z 2010 roku chce zmienić kierownice na ściętą. I teraz moje pytanie z których modeli podejdą p&p a z których trzeba zmieniać poduchę przyciski lub trochę porezać. Pozdrawiam

p&p będzie z a4 polift i a5 - prosta zasada: multifunkcja po lewej musi mieć funkcję MODE a nie strzałki, poduszka od tych modeli z wiązką też podejdzie i wszystko będzie działać :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Panowie mam pytanko czy taśma wyszczególniona w pierwszym poście   

8R0 953 568 Q : FIS , obsługuje tempomat , Multifunkcje (nie potwierdzone !!!)  

obsługuję multifunkcję?

Edytowane przez eriksonlena

Opublikowano
30 minut temu, eriksonlena napisał:

Witam

Panowie mam pytanko czy taśma wyszczególniona w pierwszym poście   

8R0 953 568 Q : FIS , obsługuje tempomat , Multifunkcje (nie potwierdzone !!!)  

obsługuję multifunkcję?

już doczytałem jest na 6 stronie

Edytowane przez eriksonlena

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie postanowiłem wymienić kierownicę 4 ramienna bez MF na MF, kupiłem zestaw trojramienna + airbag z a6 c6 przedlift. Okazuje się że wiązka ma inne gniazdo:( Pomóżcie proszę co można z tym zrobić, będzie pasować po wymianie wiązki? Czy może wtyke można jakoś podpilowac żeby weszła? Poniżej fotka dwóch poduszek na gorze moja z b8 4ramienna z wiązka bez MF, na dole z a6 3-ramienna z nie pasująca wtyczka. 

IMG_20181103_152515.jpg

Opublikowano
  • Autor

@piotrek83  uzupełnij sobie PROFIL !

w pierwszym poscie jest numer wiazki ktora pasuje do A4 B8 2008-2012

 

8K0971589A

Opublikowano

Przepraszam dawno nie zaglądałem i zostało po staremu. Profil uzupełniony bo przesiadlem się z b7 na b8. 

Wracając do tematu, wystarczy zamienić wiazke w nowej poduszce z a6 c6 na 8K0971589A i będzie OK? 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Wymieniając kierownice przedlift s line na polift s line, nie działa rolka od regulacji głośności? przycisk navi mnie nie interesuje bo mam concert.

Czy trzeba przerabiać kostki albo kable ?

Przeczytałem cały wątek i trochę jest pisane że trzeba przekładać kostki bo nie pasują, później że nic nie trzeba bo wszystko pasuje. 

Ktoś mi napisze: 

Po przełożeniu na polift co działa a co nie działa ?

Czy wszystko pasuje p&p czy trzeba zmieniać kostki lub kable? Bo jedni piszą inaczej inni inaczej. 

Dzięki. 

Edytowane przez Gość

Opublikowano
W dniu 30.11.2018 o 14:37, adrian2901 napisał:

Witam. Wymieniając kierownice przedlift s line na polift s line, nie działa rolka od regulacji głośności? przycisk navi mnie nie interesuje bo mam concert.

Czy trzeba przerabiać kostki albo kable ?

Przeczytałem cały wątek i trochę jest pisane że trzeba przekładać kostki bo nie pasują, później że nic nie trzeba bo wszystko pasuje. 

Ktoś mi napisze: 

Po przełożeniu na polift co działa a co nie działa ?

Czy wszystko pasuje p&p czy trzeba zmieniać kostki lub kable? Bo jedni piszą inaczej inni inaczej. 

Dzięki. 

Generalnie nic nie trzeba przerabiać- żadnych kostek- montowałem u siebie kierę s line poliftową z multifunkcją do przedlifta z czteroramienną kierą też z multi. Rolka głośności też musi działać- tylko tak jak pisałeś wcześniej nie działa przycisk nav. Chyba, że do kiery poliftowej kupiłeś poduszkę bez kabla do multifunkcji- bo mi się tak zdarzyło- wtedy albo pzrerabianie swojej kostki z wiązką albo zakup wiązki do multifunkcji. Tylko nie pamietam nr wiązki do multifunkcji. Kupiłem nową poduchę ori ale wiazka byla bez multifunkcji. Jak normalnie masz komplet kiera z multi plus do niej poducha to oprócz przycisku nav wszystko musi działać.

Opublikowano
W dniu 3.11.2018 o 18:11, piotrek83 napisał:

Przepraszam dawno nie zaglądałem i zostało po staremu. Profil uzupełniony bo przesiadlem się z b7 na b8. 

Wracając do tematu, wystarczy zamienić wiazke w nowej poduszce z a6 c6 na 8K0971589A i będzie OK? 

Dla potomnych wiązki nie trzeba wymieniac wystarczy upilowac niepasujace prowadnice wtyki i wszystko działa bez problemu

IMG_20181104_211131.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie 

Pacjęt A4 b8 przedlift brak fisa multi i tempomatu 

Chcę wymienić żeby był FIS kierownica multi i tempomat. Jedna i druga kierownica 4 ramienia. I teraz mam kilka pytań. Czy poduszka podejdzie bo kupiłem multi bez poduchy, manetki kupiłem razem z taśmą czy tempomat wystarczy tylko zakodować czy czeka mnie jakieś lutowanie przekładnie kabli itp? 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś wie czy pasuje kierownica i poduszka z Q3 pierwszej generacji?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy jak mam kierownice multi, to tasma obsluzy mi lopatki do zmiany biegow? Zastanawiam sie czy bedzie mi potrzeba nowa tasma, czy ta ktora juz jest kompatybilna. 

Opublikowano
5 godzin temu, letallec napisał:

Czy jak mam kierownice multi, to tasma obsluzy mi lopatki do zmiany biegow? Zastanawiam sie czy bedzie mi potrzeba nowa tasma, czy ta ktora juz jest kompatybilna. 

Powinna obsłużyć łopatki.

Opublikowano
58 minut temu, l2k2 napisał:

Powinna obsłużyć łopatki.

Dzieki za odpowiedz. Szukam wiec jakiejs ladniej kierownicy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.