Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 by P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze Seria

DSC_2102.jpg

DSC_2106.jpg

DSC_2107.jpg

DSC_2108.jpg

DSC_2112.jpg

Opublikowano

:shock3:kurde,naprawde zazdroszcze:slina:

Opublikowano

Nie zła seria :wink: furacz mega :slina:

Opublikowano

No seria jak się patrzy... :slina:

Opublikowano

Puma jaka masz folie na szybkach? Podoba mi sie odcien....

Opublikowano
  • Autor
Puma jaka masz folie na szybkach? Podoba mi sie odcien....

Oryginalnie chyba jest piecowo przyciemnione:hi:

Opublikowano
  • Autor
Ujdzie w tłoku :decayed:

Też tak myśle:decayed:

Opublikowano

Taaa ten środek tak jakiś mizerny :polew::slina:

btw. ten tuneling chyba by trzeba zmienić :hi:

Opublikowano

środek fajny, naprawdę wystarczający :naughty: cóż więcej trzeba :whistling:

Opublikowano
środek fajny, naprawdę wystarczający :naughty:cóż więcej trzeba :whistling:

pasażerki:whistling:

Ty jeszcze tego uchwytu na telefon nie wyrzuciłeś?:shock3:

Opublikowano

Na prośbę kolegów Sysek27, jozek726, Slo i Mikaszi reaktywuję wątek z moim autem:decayed:

Wyposażenie

- Pełen pakiet S-line/S4(Zderzak przód S-Line, Listwy S4, zderzak tył S4, Lotka S-Line)

- Zawieszenie gwintowane KW V1

- BiXenon Soczewka A6 C6 + DRL LED H7

- Hamulce S4 345/300

- Wydech 2.5 TDI oraz końcówki Ulter 90rs

- Soft By Ecu Project 197PS/400NM

- Kierownica TTrs S-Line

- RNS LED 2011 Seat Exeo

- Dekory Carbon al'a RS4

- Nakładki na Pedały RS4

-Nagłośnienie BOSE

- 4 Elektryczne Szyby

- Felgi 19" Rotor Silver + opony 225/35/19

http://s23.postimg.org/b57m1pmrf/DSC_2245.jpg

http://s23.postimg.org/w4npt7ofv/DSC_2238.jpg

http://s23.postimg.org/fiaqxvkvv/DSC_2233.jpg

http://s23.postimg.org/84qrl6bgb/DSC_2246.jpg

http://s23.postimg.org/51umvjlvf/DSC_2241.jpg

http://s23.postimg.org/nip1md1tn/DSC_2235.jpg

Piknie te felunie prezentują się na B6stce...

Co rotorek to rotorek :)

Opublikowano
  • Autor
środek fajny, naprawdę wystarczający :naughty: cóż więcej trzeba :whistling:

Czego Marcin brakuje?:decayed:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

środek fajny, naprawdę wystarczający :naughty:cóż więcej trzeba :whistling:

pasażerki:whistling:

Ty jeszcze tego uchwytu na telefon nie wyrzuciłeś?:shock3:

Uchwyt zostaje :wink:

Opublikowano

jak dla mnie jest wystarczająco dobrze, no może kubły z rs4 bym tam widział ale nie na siłe :grin:

Opublikowano

Dlaczego ta kierownica ma taką palmę dołem ?

Opublikowano

kazdy sie pospuszczał.. bla bla bla

daje 20 K i biore :decayed:

a tak na powaznie szacun za mody

Opublikowano
  • Autor
jak dla mnie jest wystarczająco dobrze, no może kubły z rs4 bym tam widział ale nie na siłe :grin:

mialem recaro i nie bylem zadowolony

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Dlaczego ta kierownica ma taką palmę dołem ?

z kolezanka jechalem wtedy

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dlaczego ta kierownica ma taką palmę dołem ?

z kolezanka jechalem wtedy

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

:polew:

Opublikowano

nie kłam bo jechałeś za syskiem i się śliniłeś na widok B8:decayed:

Opublikowano
  • Autor
nie kłam bo jechałeś za syskiem i się śliniłeś na widok B8:decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.