Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu wrzuciłem tu zdjęcia mojego auta po zakupie z Niemiec. To jedna z fotek mojego ogórka przed naprawą i robótką A4->S4 :) :

f060a57fa30e1ac2.jpg

78d0dde9eaad8a33.jpg

Wyposażenie :

- 3 ramienną kierownicę S-line i mieszek z gałką s-line,

- było Concert II CD ze zmieniarką na 6 cd w schowku ale to zmieniło właściciela a na pokładzie mamy navi RNS-E oraz odtwarzacz DVD w schowku

- "duży" komputer pokładowy (9Q2)

- lampy przednie były zwykłe ale zmieniłem je na bixenon od S-line'a (z czarnymi środkami)

- boczne i tylne szyby koloryzowane

- skórzana tapicerka (od pakietu Sport - bardziej wyprofilowane z lepszym trzymaniem bocznym- Q1D)

- podgrzewane fotele z elektryczną regulacją wsparcia odcinka lędźwiowego oraz wysuwanym podparciem dla nóg

- pakiet schowki

- pakiet chrom (relingi oraz ramki okienne)

- wykończenie wnętrza w aluminium (5TD)

- klimatyzowany schowek

- była super zabudowa audio wszystko zbudowane na marce Radical Audio, MA Audio oraz Clarion ale została z tego tylko szyba z zabudowy bagażnika oraz naklejki na głośnikach

- przedni gril był bez znaczka ale zmieniłem go na oryginał S4

- ori obniżony zawias z czerwonymi amorkami - (1BE)

- z tyłu usunięta wycieraczka

- usunięte wszystkie oznaczenia z tylnej klapy

- zderzak przedni i tylny (z parktronikiem) oraz wydechy od S4

- kupiłem również felgi 17 na lato od B7 ale jako że nie podobały mi się (za małe) i powstała koncepcja zmiany na S4 zakupiłem komplet (5 szt) 18 calowych felg od S4.

- pomalowane również listwy progowe pod kolor

- co do silnika na razie program Rogalottiego i Dave'a na blisko 179 KM i ponad 400 Nm

- sprzęt audio to wspomniana navi, głośniki przód system odseparowany Tec, tył sys odseparowany Infinity, bagażnik woofer JL Audio 12W3V2-d4 z do tego 2 wzmacniacze Alpine v-12 mrv-f-300 napędzający głośniki oraz mrv-1005 napędzający sub wzmacniany przez kondensator diez'a 1F

W planach :

- częściowy pakiet oświetlenie (kratki nawiewów - już są :decayed: , lampka podsufitkowa -też już jest oraz lampki nad nogami kierowcy i pasażera - za nie muszę się zabrać bo lampki mam ale brak chęci do ich podłączenia...)

- podłączenie tylnego parktronika

- dolne listwy drzwiowe od S4

Oto fotki po naprawie ... (w okresie letnim mam założone normalne dywaniki ... :grin:)

b5ac5a6d6576b27d.jpg

ba11175512ebad09.jpg

31d2d1b6d0fa8457.jpg

1bfda8bf7efa82b2.jpg

dfdb6a394e3559bc.jpg

fc8bc0ee35019533.jpg

251270de1c6d1707.jpg

e70558d97a7c1a99.jpg

db1fb635730e1258.jpg

3829a5b17cda0ab8.jpg

45facefacb6d7886.jpg

b8bcda5d8fd46542.jpg

3041fdcb54da0f15.jpg

58b367d6897655b9.jpg

68525e60f9409761.jpg

15fcd745efca1162.jpg

29829ab4dc273dbc.jpg

76a7ea10a8650bf8.jpg

72daf6873130eb20.jpg

pozostałe fotki na stronach 9, 12, 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no idealna!!! :wink: Jak będziesz chciał sprzedać to pisz do mnie!!! Ja się piszę na to autko! :smile: Baaaaardzo mi się podoba :eek: P.S. Mam tylko nadzieję, że nie będziesz jej sprzedawał w tym roku, bo muszę jeszcze trochę zarobić na nią :wink: Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, mi się też podoba, trochę mojej krwi i potu zostało w nią włożone no i godzin spędzonych na allegro :)

rafalekx, nie no rok może dwa nią polatam ale jak będę sprzedawał to dam ogłoszenie na forum :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx, nie no rok może dwa nią polatam ale jak będę sprzedawał to dam ogłoszenie na forum :a4fan:

Oki, ale do tego czasu to ja muszę zarobić na nią :lol: Ale fajniutka jest... A można wiedzieć co się z nią wcześniej działo? Miała jakąś stłukę, wadę? Coś wspominasz na początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała jakąś stłukę, wadę? Coś wspominasz na początku...

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4254

teraz ino c*p i będzie cacy

na wiosnę planuję odwiedzić Rogala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy Ty ją malowałeś całą? Kurcze a może mi się o tej porze w oczach mieni :lol: Bo ta pierwsza fota to tak jakby jakiś granat... Nie no chyba tylko delikatne puk było, chociaż może to mocne potrącenie... Nie jestem ekspertem :wink: P.S. Proszę Cię nie katuj jej bo ja nadal chcę ją kupić :lol: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie myslisz kupic zderzaki i listwy od S4?? jaki koszt?
polowanie na ALLEGRO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...