Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.8 ] z 1997


SlaVko18v

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe swiatelka na przodzik :))

Pozwolicie, że się kolegi zapytam - Ile Cię kosztowały te światełka? Bardzo fajnie teraz z nimi wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie autko zyskało na świeżości, a jak z halogenami jest w przypadku tych świateł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najmniejszy problem ... elektryk powinien dac sobie rade ;) wlacznik mam jedynie to chyba bedzie musial sie "wpiac" we wiazke z ringami .... w starych lampach mialem halogene wiec tez jakis myk we wiazce bedzie pewnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej pytam czy te lapy też mają halogeny bo jeśłi nie to się ich pozbawiłeś niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare nowych fotek :

dscf2263if6.th.jpg z tym bede sobie musial poradzic :D .. mam kabelek takze tylko poczytam na forum i mam nadzieje ze to skasuje

dscf2270xz1.th.jpgtaki obraz daja soczewki zaraz przy zderzaku :twisted:

dscf2269pt2.th.jpga tu widac "wiazke" swiatla prosto od soczewki :lol:

dscf2273sn0.th.jpg i jeszcze jedna fotka .. wyszlo tak jakbym mial "drogowe" wlaczone ale dlatego ze bez flasha robilem zdj :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznosc o niebo lepiej niz w standardowych ... lepiej widac np prawa strone ;) .. pieszego mozna szybciej zejrzec jakby sie stalacz na moja strone

aha .. zapomnialem dodac ze swiatlo jest intensywniejsze biorac pod uwage stare lampy.. nie ma takiego rozproszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie paruja :question::wink:

przekonamy sie jak bedzie padac :lol: ... ale dla pewnosci przejechalem na laczeniach silikonem :twisted:

lol :) zaczna parowac na bank! lampa musi miec dostep powietrza do wnetrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie paruja :question::wink:

przekonamy sie jak bedzie padac :lol: ... ale dla pewnosci przejechalem na laczeniach silikonem :twisted:

lol :) zaczna parowac na bank! lampa musi miec dostep powietrza do wnetrza.

dokładnie, pogorszyłeś sprawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie .. za lampa mam 3 piekne "koreczki" od odpowietrzania ... ;)

aha .. nie uszczelnialem wszedzie gdzie sie tylko dalo .. tylko na laczeniach lampy z plastikiem na gorze lampy ... gdzie woda moze sie "przedrzec" .. zrobilem to za rada mojego kumpla ktory ma angel eyes tylko ze w civicku i mu nie paruja ..

dziekuje za uwage :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie .. za lampa mam 3 piekne "koreczki" od odpowietrzania ... ;)

aha .. nie uszczelnialem wszedzie gdzie sie tylko dalo .. tylko na laczeniach lampy z plastikiem na gorze lampy ... gdzie woda moze sie "przedrzec" .. zrobilem to za rada mojego kumpla ktory ma angel eyes tylko ze w civicku i mu nie paruja ..

dziekuje za uwage :twisted:

aaa o koreczkach nie wiedzielismy :) i wszystko jasne, skoro jest wentylacja to nie beda parowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...