Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana radyjka na chorus


Rako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

Mam małe pytanko odnośnie modyfikacji która chciałbym dokonać.....

Jestem zainteresowany takim o to radyjkiem...Audi Chorus A4 B7 2 DIN 2007r jak nowe !!! (3152334710) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chciałbym je zamontować w miejscu mojego aktualnego (concert)

Czy te radyjko będzie pasowało do moje B6 z 2003 r.?? Potrzeba będzie dużo modyfikacjii??

Jeśli tak to może znajde pomoc jak co po kolei zrobić żeby to wszystko śmigało...

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie mam na 1-din pozniej climatronik no i luka nad popielniczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to musisz najpierw wymienic kosz na 2din, kupic klimatronik lub dociac swoj, przyciac tunel troszkie lub wymienic na tunel 2din :)wszystko powinno byc w dziale zrob to sam. Co do podlaczenia radyjka potrzebujesz takiej przejsciowki Przejściówka ISO1 na ISO2 ISO2 Audi RNS-E Quadlock (3166713935) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lecz w tej wiazce musisz dolozyc jeden kabelek i przelozyc 2 piny tzn zamienic miejscami dokladnie jakie to sa teraz nie pamietam na pewno ktos dopowie jakie to sa oraz przejsciowke do anteny taka jak w tej aukcji Adapter antenowy AUDI RNS-E Faktura VAT (3160393724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :) jaki masz kolor tunelu?

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

KOSZ RAMKA KIESZEN POD NAWIGACJE 2DIN AUDI B7 A4 (3161884805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taki kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ;) dziękować za wyczerpującą podpowiedz :) teraz wiem przynajmniej :) od czego można zacząć działać :) kolor tunelu mam szarawy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha najlepiej dociac sobie poszukaj w dziale zrob to sam wszystko masz opisane tam ladnie :) tez przechodzilem u siebie z 1din na 2din :) troszkie trzeba dociac najpierw kup kosz, te kable co wyslalem radyjko i dzialaj :) roboty na 3-4 h max :) hmmm... ten chorus chyba nie odtwarza mp3 nie lepiej dolozyc ok 50zl i kupic concert 2din ktory odtwarza mp3 juz :)AUDI CONCERT III A4 MP3 !! KURIER !! HIT !! (3139591244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja klimatronik kupilem pod 2din i przelozylem tylko przody sobie :) nie chcialem docinac swojego bo mialem troche juz wytarty :)

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

raczej ciezko bedzie ci poszukac tunel szarawy pod 2din :) mam taki sam kolor najlepiej dociac sobie chwila roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie moge tylko znaleść tego jak to zrobić w tym dziale ,,zrób to sam" coś ślepy jestem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

Mam małe pytanko odnośnie modyfikacji która chciałbym dokonać.....

Jestem zainteresowany takim o to radyjkiem...Audi Chorus A4 B7 2 DIN 2007r jak nowe !!! (3152334710) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chciałbym je zamontować w miejscu mojego aktualnego (concert)

Czy te radyjko będzie pasowało do moje B6 z 2003 r.?? Potrzeba będzie dużo modyfikacjii??

Jeśli tak to może znajde pomoc jak co po kolei zrobić żeby to wszystko śmigało...

Pozdrowionka ;)

Szukaj dwudinowego Concerta albo Symphony, ten Chorus najprawdopodobniej nie czyta MP3. Poza tym patrz zawsze, żeby nie była wersja USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze może podrzucić ktoś ...linka z instrukcją przycinania klimatronica?? ponoć jest ale jakoś nie moge znaleść..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...