Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobry pomysł z czarnym przodem :thumbup1:

Fajne domy na zdjęciach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem czy fajne, dom w dom, sąsiedzi w okno zaglądają, dzieciaki latają, grają w piłkę, ile ja bym dał za podjazd:facepalm::facepalm:

Opublikowano

Na zdjęciach wyglądają ciekawie - w wielorodzinnym budynku też sąsiedzi czasami przeszkadzają :decayed:

Opublikowano

AAS zostaw na później, rób chipa i będą okolice 240KM. Różnica jest mocno odczuwalna, a te fabryczne 170 kuni wystarcza na styk :P

Opublikowano
  • Autor

Nie ma mi kto tu ogarnąć dobrze tego chipa, poczekam aż będę jechał do Polski:wink:

Opublikowano

Rafała ładniejsza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ale ja nie wygrałem w lotto jak on..:doh:

Opublikowano

piękna sztuka :kox:

bezawaryjnosci i bezproblemowości w modzeniu:wink:

Opublikowano
Nie ma mi kto tu ogarnąć dobrze tego chipa, poczekam aż będę jechał do Polski:wink:

W Londku siedzi Rogala kuzyn jak co :wink::decayed:

Opublikowano
Nie ma mi kto tu ogarnąć dobrze tego chipa, poczekam aż będę jechał do Polski:wink:

W Londku siedzi Rogala kuzyn jak co :wink::decayed:

potwierdzam i ponoć jeden z lepszych tunerów na wyspach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wspomniany już pierwszy mod :P

dsc0379ki.th.jpg

dsc0378sb.th.jpg

Opublikowano

Gdzie led ja sie pytam!!!! ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zamówione wszystkie możliwe żarówki na ledach, będą w przyszłym tygodniu :decayed:

Teraz trzeba dorezać oświetlenie nóg z tyłu, ale zaglądałem tam pod fotel a to normalnie materiałem zabite do końca, muszę poczytać czy da radę tam zmieścić lampke

Opublikowano

Wziąłeś z canbus? Bo inaczej mogą mrugać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

wziąłem na wypasie :decayed: z gwarancją

Opublikowano

No to git

Opublikowano
Zamówione wszystkie możliwe żarówki na ledach, będą w przyszłym tygodniu :decayed:

Teraz trzeba dorezać oświetlenie nóg z tyłu, ale zaglądałem tam pod fotel a to normalnie materiałem zabite do końca, muszę poczytać czy da radę tam zmieścić lampke

da sie panie ja mam fotle z a6 i tez zabite materiałem do kuńca ale lampki sa:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nozykiem?? :decayed: fotele out I akurat sie kable ladnie pociagnie I wytnie :wink:

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 19:19 ----------

Wczoraj siadłem i trochę ogarnąłem lakier krowie, oczywiście tyle na ile pozwoliły ręcę, auto potrzebuję dobrej korekty:wink: Przepolerowałem też końcówki wydechu:

Przed:

dsc0385cn.th.jpg

Po:

dsc0383ck.th.jpg

Arsenał:

dsc0387e.th.jpg

Opublikowano

No to co wycieczka do Vario na korektę :decayed:

Opublikowano

centra isotonic? na co to :P:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.