Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Furka daje radę :thumbup1:

Drugi Niebieski Bandyta na forum tylko ciut większy :kox:

zastanawia mnie tylko czemu Avaciar , planujesz powiększenie rodziny :sexinbed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna fura, plany też niczego sobie :wink: Graty zakupu :naughty: Teraz masz taką dużą furke, że jak będziesz się wybierał do BT to przywieziesz swoje sanki a nie żeby od mojego syna pożyczać :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolorek. :whistling: I ogólnie piękna furka! Gratki! Bezawaryjności! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi::hi:

Jak tylko zapłacę podatek to się zacznie rezanie, myślę, że zacznę od AAS'a ale to się okaże:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody jest Z-A-J-E-B-I-S-T-A :oklasky:.... Musze ja kiedy live zobaczyc.... Kolor trochy nie w moim guscie ale to Tobie ma sie podobac.... Jak zalozysz ledy bodzie :kox:.... mnie jeszcze podobaja sie na nich listwy chromowane boczne z allroada.... ale cena w aso zabija... bezawaryjnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozważam, czy zostawić chrom na grillu czy wykorzystać fakt, że nie ma chromu w około szyb i zrobić schwarz przód :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawiaj się nawet.. czarny grill to będzie zewnętrzna wisienka na torcie IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozważam, czy zostawić chrom na grillu czy wykorzystać fakt, że nie ma chromu w około szyb i zrobić schwarz przód :eusathink:

tez bedzie kosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...