Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

centra isotonic? na co to :P:grin:

To APC 1:1 do rozcienczania:decayed:

Pierwsze MODY za płoty :naughty:

Dokładnie :decayed: Ale Grzesiu dzisiaj się zakochałem, brat kupił a6stke i ma full pakiet oświetlenia z tymi białymi ledami pod dekorami jak u Szymka w S6, trzeba będzie rezać :banan: No i oświetlenie pod lusterkami:slina: Będzie trzeba rezać w lato :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centra isotonic? na co to :P:grin:
Pierwsze MODY za płoty :naughty:
Te listwy to dla mnie takie allegrowe no ale jak ci sie podoba :wink:

Powiem Ci, że jest fajne takie światełko, nie rzuca się w oczy ale jak jest 0 światła to ciekawie wygląda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej a1 co mialem jako zastępcze było fajnie bo była dioda co świeciła na przyciski od szyb ... A we wnękach klamek dyskretne oświetlenie tez białym paskiem - u mnie jest czerwony jak w b6/b7 :kwasny:

Poza tym wszystko świeciło cały czas , nawet oświetlenie nóg gdzie u mnie świeci tylko przy otwartych drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było to regulowane? Bo u mnie oświetlenie nóg świeci jako ambiente i moc jest regulowana z MMI, klamki też na czerwono podświetlane :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było to regulowane? Bo u mnie oświetlenie nóg świeci jako ambiente i moc jest regulowana z MMI, klamki też na czerwono podświetlane :whistling:

W sumie nie patrzyłem czy była regulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty zakupu ale dziwi mnie kilka rzeczy:eusathink:

1 gdzie ejst quattro ja sie pytam?

2 czemu nie 3.0 tdi

3 nie lepiej bylo poszukac na wiekszym wypasiku? i rezac tylko juz szczegoly?

ziomek niedawno kupowal a6 c6 2,7 tdi i w porownaniu do tego co ty masz to u niego nie ma co rezac poza ksenonami

jelsi mozesz napisz pw ile za nia dales bo jestem bardzo ciekaw

i czy tablice opychasz te prywatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj, pisałem już dlaczego nie 3.0tdi - podatek drogowy 1500e na rok + ubezpieczenie 700e więcej... :whistling::whistling:

Quattro - nigdzie nie mogłem znaleźć...

Wypas? Powiedz co ten koleżka znalazł w tym wypasiku na biednym Irlandzkim/ UK rynku to jest już w miarę wypas, większe silniki miały lepsze wyposażenie ale nie kupiłem bo... patrz pkt 1.

Tablice już sprzedane

Ogólnie to chciałem zadbanego avanta w FULL s line i to mam, a resztę się doreza. Gentlemani nie rozmawiają o pieniądzach, dałem tyle ile warta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Gentlemani nie rozmawiają o pieniądzach, dałem tyle ile warta

to tylko ciekawosc bo mialbym porownanie ale jesli to tajemnica panie dzentelmenie to zracam honory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kolega pewnie dorwał full wypasa za 4.5k, ja niestety zapłaciłem trochę więcej bo aż 7.5k funtów:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kolega pewnie dorwał full wypasa za 4.5k, ja niestety zapłaciłem trochę więcej bo aż 7.5k funtów:hi:

a skad ty wiesz ile on dal

2006 rok za 8900

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

Sorry za OT ale ja jestem ciekaw tego wypasa bez ksenonu . :naughty:

to jest UK i tutaj konfiguracje auta sa przedziwne wiec nie ma tematu. no ale wszyscy wiedza lepiej mimo ze nie widzieli

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz już jaki ten wypas jak podgrzałeś atmosferę. Jednak zapłacił prawie 1.5k funtów więcej więc za to też mogę dużo dorezać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisalem end OT do tego co ty masz doloz kilka gratow i bedzie

i widze ze nie ma co dyskutowac bo i tak wiesz lepiej

kolega dal ile uwazal za sluszne

a ja sie tylko spytalem czemu nie kupiles q i spytalem o cene ale zaluje widze :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba dorezać oświetlenie nóg z tyłu, ale zaglądałem tam pod fotel a to normalnie materiałem zabite do końca, muszę poczytać czy da radę tam zmieścić lampke

Zadziwiające jest to, że podświetlenie kopyt na tyle miał byle golas C5..a w C6 już nie koniecznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba dorezać oświetlenie nóg z tyłu, ale zaglądałem tam pod fotel a to normalnie materiałem zabite do końca, muszę poczytać czy da radę tam zmieścić lampke

Zadziwiające jest to, że podświetlenie kopyt na tyle miał byle golas C5..a w C6 już nie koniecznie :decayed:

No zadziwiające, tak samo jak korby z tyłu w co drugiej a4ce :kwasny:, Dobrze, że chociaż nie trzeba wymieniać komfortu żeby dodać dwie lampki z tyłu :grin: Ahhhh ta polityka marki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na głupa o co chodzi z tymi tablicami że to taki chodliwy towar ?? :decayed:

Autko bardzo fajne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Ogólnie możesz sobie kupić prywatne blachy i potem przełożyć je do nowego auta, jedyny sens jaki widzę w moich blachach to to, że nie można odczytać roku bo normalnie na tablicy jest rok pierwszej rejestracji. Często widać jakieś grube auta jak ferrari, porschawki z prywatnymi blachami jak np. PO RSCH3 albo F450 czy coś takiego, ale za takie blachy się płaci już gruuuuubą kasę!

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 12:20 ----------

Daje rady w tej budzie? To jest ea113 czy ea888? Kolor:thumbup1:

Nie wiem co do mnie rozmawiasz :grin::grin::grin:

Daje rade, ale te pare koni wiecej by sie przydalo, mysle ze po remapie bedzie jechalo:wink:

A dzisiaj w sumie wpadł pierwszy modzik:decayed: LED'y do środka i do rejestracji:

IMG_6234.JPG

IMG_6233.JPG

IMG_6232.JPG

IMG_6231.JPGIMG_6230.JPG

Foty ujowe, ale lampki dobrze dają:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...