Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu nie pod kątem?

c6-003.jpg

Opublikowano
  • Autor

Splot jest pod katem, tak jak na twoim zdjeciu

Opublikowano

Ty mi coś na FB pisałeś - nie ?

Opublikowano
  • Autor

No pisalem, masz mnie dodanego andrzeju :P

A co do carbonu to go sprobuje zeszlifowac mocniej, moze wtedy bedzie bardziej widac te sploty, moze za grubo posmarowalem I dlatego taka lipa :kwasny:

Opublikowano

ale Ci powiem ten podatek to masakra. Za sam podatek możesz mieć dobre B5 lift w PL.

Opublikowano
  • Autor

No wiec fotek nie wrzuce bo nie jestem zadowolony, musze zamowic wlokno z innym splotem (jak ori czyli twill 200g) a nie plain jak ta, jak ogarne nowy i bede zadowolony to sie pochwale :P

A dzisiaj wpadl nowy modzik ;) Szyba fotochrom:

ooig.jpg

Opublikowano
No wiec fotek nie wrzuce bo nie jestem zadowolony, musze zamowic wlokno z innym splotem (jak ori czyli twill 200g) a nie plain jak ta, jak ogarne nowy i bede zadowolony to sie pochwale :P

A dzisiaj wpadl nowy modzik ;) Szyba fotochrom:

http://imageshack.us/a/img713/1390/ooig.jpg

Jaki kuźwa znów fotochrom - przyciemnia Ci się... ??? :whistling:

Opublikowano
No wiec fotek nie wrzuce bo nie jestem zadowolony, musze zamowic wlokno z innym splotem (jak ori czyli twill 200g) a nie plain jak ta, jak ogarne nowy i bede zadowolony to sie pochwale :P

A dzisiaj wpadl nowy modzik ;) Szyba fotochrom:

http://imageshack.us/a/img713/1390/ooig.jpg

Jaki kuźwa znów fotochrom - przyciemnia Ci się... ??? :whistling:

Mlody , głupi , wyrobi sie jeszcze :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sorki prezes! Szyba z powloka anty refleksyjna :notworthy:

Opublikowano
No wiec fotek nie wrzuce bo nie jestem zadowolony, musze zamowic wlokno z innym splotem (jak ori czyli twill 200g) a nie plain jak ta, jak ogarne nowy i bede zadowolony to sie pochwale :P

A dzisiaj wpadl nowy modzik ;) Szyba fotochrom:

http://imageshack.us/a/img713/1390/ooig.jpg

Jaki kuźwa znów fotochrom - przyciemnia Ci się... ??? :whistling:

:grin:

Opublikowano
Sorki prezes! Szyba z powloka anty refleksyjna :notworthy:

:grin::thumbup1: Ale szybko w ETCE sprawdził :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zadzwoniłem do majstra i na początku sam się pogubił mówi fotochrom, a ja ty ale ona się nie sciemnia, na to on, poczekaj o kur*a, anty reflex:grin::grin:

Wpadły też nowe wycieraczki, jak nigdy czekam aż będzie padać co by przetestować :grin::grin::grin:

Opublikowano

U mnie jak szybę grzaną zamawiałem to Pan sprzedający z dumą oznajmił: "...solaryczna" :grin:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

...toć to mi już szyber nie potrzebny:polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No więc po zwrotach dwóch różnych zestawów ledów bo przyszły w gorszym stanie niż w opisie w końcu dorwałem "perełki" :D Przedlifty w idealnym stanie (mam nadzieję, że posłużą) w baaardzo dobrej cenie :)

Dzięki Siemian za nagranie ledów, ale masz minusa za brak jakiegoś gratisa typu kiełbasa w paczce:facepalm:

IMG_6999.JPG

IMG_6996.JPG

IMG_7004.JPG

Opublikowano

Klockow nie dostales ?????

Opublikowano
  • Autor

No też ale co, mam fote dać klocków? :decayed: Jutro zamontuje :wink:

Opublikowano

a kiedy przednie wpadają? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak mi sąsiad znowu rozbije:grin::grin: Tylne to był prezent od sąsiada :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.