Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem czy fajne, dom w dom, sąsiedzi w okno zaglądają, dzieciaki latają, grają w piłkę, ile ja bym dał za podjazd:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAS zostaw na później, rób chipa i będą okolice 240KM. Różnica jest mocno odczuwalna, a te fabryczne 170 kuni wystarcza na styk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mi kto tu ogarnąć dobrze tego chipa, poczekam aż będę jechał do Polski:wink:

W Londku siedzi Rogala kuzyn jak co :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mi kto tu ogarnąć dobrze tego chipa, poczekam aż będę jechał do Polski:wink:

W Londku siedzi Rogala kuzyn jak co :wink::decayed:

potwierdzam i ponoć jeden z lepszych tunerów na wyspach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione wszystkie możliwe żarówki na ledach, będą w przyszłym tygodniu :decayed:

Teraz trzeba dorezać oświetlenie nóg z tyłu, ale zaglądałem tam pod fotel a to normalnie materiałem zabite do końca, muszę poczytać czy da radę tam zmieścić lampke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione wszystkie możliwe żarówki na ledach, będą w przyszłym tygodniu :decayed:

Teraz trzeba dorezać oświetlenie nóg z tyłu, ale zaglądałem tam pod fotel a to normalnie materiałem zabite do końca, muszę poczytać czy da radę tam zmieścić lampke

da sie panie ja mam fotle z a6 i tez zabite materiałem do kuńca ale lampki sa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nozykiem?? :decayed: fotele out I akurat sie kable ladnie pociagnie I wytnie :wink:

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 19:19 ----------

Wczoraj siadłem i trochę ogarnąłem lakier krowie, oczywiście tyle na ile pozwoliły ręcę, auto potrzebuję dobrej korekty:wink: Przepolerowałem też końcówki wydechu:

Przed:

dsc0385cn.th.jpg

Po:

dsc0383ck.th.jpg

Arsenał:

dsc0387e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...