Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Hamer - seves nie tylko zmienił samochód ale i kolegów - przestał gadać z wszystkimi o mocach do 200ps więc nawet do niego nie pisz :grin:

No właśnie zauważyłem że nie przychodzą mi przelewy od niego na konto za "koleżeństwo" :decayed: ale od Ciebie ostatnio było z nawiązką, chyba przez to że ZUS renty podniósł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekna. Pogratulowac tylko i pozazdroscic mozna;).

Ja jak kupowalem mojego to mowilem ze mi 2.0 wystarczy. Do czasu az kolega nie przewiozl mnie swoim v6 280 psow...

Brakuje mu tylko wydechu na przelot i 3jki z przodu przy wykresie z hamowni;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dobre slowo :hi:

podobno żeby mieć 3 z przodu wystarczy odetkać wydech i wstawić porządny intercooler :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miazga jest widze musimy sie gdzie spotkac i musze zobaczyc ja na zywca :slina:

co do podstopnicy to wystepuje osobno tylko ze chora cena jest chcesz dokladnie wiedziec jaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolei może:decayed:

pablo- jakby to nie był kłopot sprawdź proszę - bo na pedałach mam nakładki z RS a brakuje podstopnicy więc albo kupię komplet i sprzedam nakładki albo kupię samą podstopnicę:wink:

chuck - ja nie hamowałem furki - ostatnio była strojona u Rogala i wypluła podobno 311 czy 312km - nie mam wykresu niestety:wink:

robert- nie ma sprawy ale wezmę zimówki bo w nich bieżnik jest dostosowany do orania :decayed:

andrzej- podsufitka jest obszyta czarną alkantarą - nad głową robi niesamowitą robotę :slina: ale niestety na słupkach przednich i bocznych jak również na tylnej półce wyblakła miejscami od słońca - muszę to poprawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert- nie ma sprawy ale wezmę zimówki bo w nich bieżnik jest dostosowany do orania :decayed:

Kuźwa na letnich podjedź , nie będę przecież do zimy czekał :decayed:

A po drugie , troszkę źle to ująłem , tu nie chodzi o oranie tylko takie małe odświeżenie powierzchni zielonej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego :hi:

Sprzęgło seria - nie ma najmniejszych problemów ale ja jeżdzę normalnie żadnych strzałów ze sprzęgła czy procedur startowych :decayed: nic nie ślizga, a przy kilku ostrych startach klei idealnie :wink:

W tym silniku nie ma paska, są 4łańcuchy rozrządu podobno :doh: więc chyba bezobsługowe :eusathink: nic nie stuka ani nie klepie na zimnym - na ciepłym po uruchomieniu jest taki delikatny odłos czegoś i nie wiem co to?

ASB 233km podobno maja poprawiony napinacz jednego z łańcuchów który był wadliwy w bkn 204km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że MEGA FURKA :D:D:D:D

thx :hi:

a widzisz jakbyś był wczoraj to byś oblookał na żywo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego :hi:

Sprzęgło seria - nie ma najmniejszych problemów ale ja jeżdzę normalnie żadnych strzałów ze sprzęgła czy procedur startowych :decayed: nic nie ślizga, a przy kilku ostrych startach klei idealnie :wink:

W tym silniku nie ma paska, są 4łańcuchy rozrządu podobno :doh: więc chyba bezobsługowe :eusathink: nic nie stuka ani nie klepie na zimnym - na ciepłym po uruchomieniu jest taki delikatny odłos czegoś i nie wiem co to?

ASB 233km podobno maja poprawiony napinacz jednego z łańcuchów który był wadliwy w bkn 204km...

A orietujesz sie czy bylo juz wymienianie sprzeglo czy od nowosci tam siedzi? Ten delikatny odglos to prawdopodbnie ktorys z napinaczy, teoretycznie sie ich nie wymienia jednak w praktyce nie którzy to wymieniają inni jezdza z tym dzwonieniem jak padnie calkiem. Na forum a6 duzo pisza o tych motorach i podobno czy 204 czy 233km to nie ma znaczenia i w jednym i drugim lubi sie cos sypnac.

Jednak nie ma co sie martwic na przyszlosc tylko cieszyc sie jazda, Bezawaryjnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Marek :hi: Twoja też piękna :wink:

sprzęgło było już wymieniane w pl po sprowadzeniu z tego co mówił mi poprzedni właściciel :wink: muszę odłożyć trochę kasy i pojechać na większy przegląd, bo teraz ubezpieczenie, podatek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę oblukać na żywo na którymś spocie no chyba że zawitasz do BB jak się zbierze więcej niz 5 osób

chociaż jak sie rozpowie że przyjedziesz to na pewno nawet w BB ruszą leniwe zadki :decayed:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

powiedz jeszcze jak wiesz oczywiście czy sufit jest ori obszyty alcantarą czy to było robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...