Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koniec DWUMASY I SPRZĘGŁA co robić ? można wymienić na normalne KOŁO ZAMACHOWE ?


miscuzi

Rekomendowane odpowiedzi

witaj miscuzi,

gdybyś chciał do 1.9 AFNa to mam taki zestaw z valeo do sprzedania jednomas+sprzęgło+łożysko+nówki śruby, na zestawie zrobione 8 tys km więc można powiedzieć, że nówka. Za zestaw chcę 750 pln (cena sklepowa ok 1.500 pln), dla klubowicza i fana marki na pewno jeszcze można pogadać.

Ja sam jeżdżę na takim zestawie i jest o wiele lepiej, ale mam trochę pomodzone i na chwilę obecną 170 km/390 Nm. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że warto wymienić na jednomas z 2 powodów:

1. Gdyby znowu coś padło to wymieniasz tylko sprzęgło (jednomas się nie psuje)

2. Gdyby pojawiła się potrzeba / chęć na mody (chociażby sam virus) to już masz pewne, że taki zestaw zniesie więcej niż dwumas.

Gdybyś był zainteresowany to pisz proszę na priv.

Życzę udanych rozwiązań ze sprzęgłem i tylko tych miłych wrażeń z przenoszenia moomentu obrotowego :)

pozdrawiam !

nie realny moment wzgledem mocy dla VP no chyba że hamownia z AGMA i jej podobne:grin: a sprzegło jednomasowe nie zniesie wiecej niż AWX:wink: chyba że wzmocnisz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment jak i moc jak najbardziej realna

np takie a6

turbo gtb20 chłodzone wodą, wtryski 260, pompa 11 złożona na nowych gratach, mapsensor 051c, kolektor dolotowy awx, wałek z sdi.

http://www.a6klub.pl/a6-quattro-afb-afn-vt52491.htm

i wykres: Darmowy hosting zdjęć - a6_110_2.jpg

216/434 w afn

sprzęgło w takim jednomasie więcej nei zniesie ale koło zniesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Pany dołacze sie do tematu poniewarz jestem bliski zamowienia sprzegła i dwumasy z raji iz bedzie robiony lekki wirus.

Dostałem ostatnio wycenke dla AWX-a i łacznie za komplet 1550zl. duzo ale co poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...