Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nakładki na śruby


jacwrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W moim audi wygląd kół psują trochę zmęczone śruby , znalazłem takie nakładki na śruby , pytanie : stosował ktoś coś takiego? czy się sprawdza? czy tylko ori pasują i na przykład nie spadają? :facepalm: Pomóżcie ! CHROMOWANE NAKŁADKI NA ŚRUBY 17 - METALOWE 20szt (3119323279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie tylko plastikowe śmigam drugi sezon na nich i jest :thumbup1:

Na obecną chwilę nic złego sie z nimi nie dzieje a cena trzy razy mniejsza ...Ale decyzją należy do Ciebie ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam ori z ASO plastikowe, niestety nie wiem ile mogą kosztować bo dostałem je do felg w gratisie... ale są OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te ori mają jakiś numer?

Pewnie że ma :naughty: 321 601 173A Koszt w ASO 1,70 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo:wink:

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 07:27 ----------

Kupiłem dziś te ori nakładki, ale coś bardzo ciężko nachodzą na śruby. Próbowałem na 2szt, ale nie chciałem ich wpychać na siłę z obawy, że potem ich nie zdejmę. W pierwszym momencie myślałem, że to wina nie ori śrub, które mam obecnie założone, ale sprawdziłem w garażu na ori śrubach i jest to samo. Czy to ma tak ciężko nachodzić? Wiem, że za luźne też nie mogą być bo pospadają, ale żeby aż tak ciasno wchodziły, że ich prawie założyć nie idzie?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałem o tych szczypcach, ale nie wiem dokładnie o które chodzi:decayed: Ma ktoś może jakąś fotkę? Gdzie takie można dostać (na pewno w ASO ale gdzieś jeszcze)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jak kupuje się zestaw nakładek to przeważnie są i te szczypce.

Mała uwaga okrągłe na śruby antykradzieżowe, niestety nie pasują na McGard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ten nr widoczny na jednym ze zdjęć w aukcji - 8D0012244A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki:wink: Nie zwróciłem uwagi. Wg Gajosa w ASO 5,61zł.

Dokładnie.

Sam się o tym przekonałem, że takie pierdółki warto kupować w ASO bo w większości przypadków wychodzi taniej niż na alledrogo, a dodatkowo w moim przypadku mam do ASO 5 min drogi więc i czas zaoszczędzić można. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nakładki , faktycznie wchodzą na śruby z oporem , ale wg mnie to zaleta , lepiej trzymają , kolorystycznie pasują idealnie z dekielkami od felg. To był dobry zakup :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...