Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 S-line quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początek tyle... " S-mile" Wersja bieda :)

Brakuje mi tu:

-elektrycznie składanych lusterek

-podgrzewania foteli

-sterowania w kierownicy

-bi xenon

-fabyczny BT

-BOSE

Na chwile obecną auto jedzie na warsztat:

-wałek rozrządu

-popychacze

-dwumas

-maglownica

-sprawdzenie/korekta wtrysków

-program 170-180KM

- downpipe

W planach:

-usunięcie chromu

-malowanie felg na czarno

-przyciemnienie szyb

Zdj_cie0273.jpg

Zdj_cie0274.jpg

Opublikowano

Fajna, wewn. S-Line :decayed:

Szkoda, że na zewnątrz listew nie ma i zderzaka ale i tak jest :kox:

No i są bixy :jerk:

Opublikowano

s-line w środku, mniej do rezania :)

Opublikowano

Wazne ze jest:quattro:

opis zmontuj jakis kolego i daj lepsze zdjecia bo biedny ten watek

Opublikowano
Wazne ze jest:quattro:

opis zmontuj jakis kolego i daj lepsze zdjecia bo biedny ten watek

+1

Opublikowano

eee no środek malina więc jest dobrze :decayed: dorezanie zewnętrznego s-line znacznie tańsze :decayed:

więc zderzaczki listwy i heja :banan: no i osobiście tunel bym wymienił żeby tych przeklętych trzymaków do fona nie było :wink:

:quattro: no a za Q to nic tylko czysta zazdrość :kox:

Opublikowano
  • Autor

No i są bixy :jerk:

nie ma :(

Opublikowano

wałek jakis ostry?

Opublikowano
  • Autor
wałek jakis ostry?

podejrzewam ze nie stać mnie w tej chwili na to :)

Opublikowano
No i są bixy :jerk:

nie ma :(

Jak nie.

Przecież tylko bixy mają grafitowe blendy w środku.

Opublikowano
No i są bixy :jerk:

nie ma :(

Jak nie.

Przecież tylko bixy mają grafitowe blendy w środku.

może ktoś sobie malował :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze lampy to Grafitowy plastik niczym nie pokryty. Czy jest szansa na rozpołowienie reflektora? Zastanawiam sie nad pomalowaniem wnętrza na czarny mat o ile jest taka mozliwosc bez prucia.

Zdj_cie0488.jpg

Zdj_cie0489.jpg

Zdj_cie0490.jpg

Zdj_cie0491.jpg

Opublikowano

panie daj więcej pikczerów bo po tych dwóch zdjęciach nie ma za bardzo czego oceniać :wink:

Opublikowano
No i są bixy :jerk:

nie ma :(

Jak nie.

Przecież tylko bixy mają grafitowe blendy w środku.

może ktoś sobie malował :wink:

No bixy jak się patrzy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No i są bixy :jerk:

nie ma :(

Jak nie.

Przecież tylko bixy mają grafitowe blendy w środku.

może ktoś sobie malował :wink:

No bixy jak się patrzy :decayed:

Trawe na poboczu palą fest, tylko dla czego długie takie żółte?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.