Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dystanse do ET 54


Cineksik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie, potrzebuję informacji jakie dystanse kupić do felg 18 calowych, szerokich na 7,5, opona 225, ET 54, auto obniżone około 50mm.

Chodzi mi oto żeby nie przycierało, ale wyglądało jak najlepiej. Będę wdzięczny jeśli wrzucicie jakieś linki do aukcji dystansów, które byście polecili.

P.S. Jeżeli już istnieje temat mówiący o tym to poproszę o link - niestety szukajka nie odnalazła :facepalm:.

Z góry dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno ale dla pewności daj na przód 17mm. Felga nie jest szeroka więc będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :facepalm: Ty masz B6

przód do 19 tył do 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie az nadto z tym że na alledrogo nie kupisz 19 mm

musisz kupic 20 i przymierzyc, jak bedzie za duzo to trzeba dac dystans do toczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam po Seacie 17' 7Jx17H2 ET54 ubrane w 225x45 chciałbym je wcisnąć do A4 Avant B5 FL z 2000r. Mierzyłem je do audi i wydaje mi się, że z przodu jest za mała przerwa między oponą a górnym wachaczem ok 5mm.Koło na zakrętach zawsze pracuje więc napewno opona zachaczy o wachacz. Jakie powinienem zastosować dystanse by nie uszkodzić opon.Myślałem także o ubraniu na przód 215x45x17. Możecie mi doradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat.

Mam dystanse chyba 5mm z przodu bez pierścienia centrującego, takie już były przy tych felgach jak kupiłem auto.

Czy można jeździć bez pierścienia centrującego? Felga trzyma się właściwie na samych szpilkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jakie dystanse wrzucic do felg z A6 225/40/18, 5x112 ET 54 do A4 B6 non S-Line? Przod 20, tył 25? Z gory dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fele 7,5 ET 54 opona 225 40 18 zawias s-line. Dystans na przodzie i tyle mam po 20mm. Przód dość ładnie wygląda a tył można by lepiej. Moim zdaniem na tył można zaryzykowac nawet 30mm. Wrazie gdyby była kicha to zawsze można przetoczyć ale mi się wydaję,że będzie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...