Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chętny na zlot. Trzeba się w końcu zintegrować:thumbup1:

Zapraszam na PW z ilością osób.

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 15:54 ----------

I ruszyła lista wpłat :whistling:

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 18:38 ----------

Osoby już zapisane prosiłbym o wpłacanie zaliczek na zlot - w przyszły piątek jadę do Borowianki omówić ostatnie szczegóły i wpłacić wspomnianą zaliczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju najpóźniej kiedy można się zdecydować ?

Im szybciej tym lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wpłace zaliczke oczywiscie rzecz jasna pocztą polską:jerk: takze 2 dni masz z bani zanim wleci na konto:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczka wpłacona, ale nie pocztą tylko bank internetowy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko panowie, tak trzymać. W Ostrowie jest kilka myjni samoobsługowych, ale może bylibyście zainteresowani wężem na terenie hotelu? Postaram się ten temat poruszyć z szefostwem jak będę w piątek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko panowie, tak trzymać. W Ostrowie jest kilka myjni samoobsługowych, ale może bylibyście zainteresowani wężem na terenie hotelu? Postaram się ten temat poruszyć z szefostwem jak będę w piątek :whistling:

yes:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tam samoobsługowa do szczęścia wystarczy:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co myjnia? :doh: Wiadro, gąbka do kąpieli i szampon palmolive :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, pogadam o wężu, jeśli da radę i będzie, to kto będzie chciał skorzysta, kto nie - do samoobsługówki jest prościuteńka droga, około 1km w jedną stronę od hotelu, ewentualnie dla odważnych (za to będzie nagroda) wjazd całym autem do zbiornika wodnego, gdzie będziemy się wylegiwać w sobotę :decayed: BTW jeszcze jedna kwestia - Panowie, kto ma, zabiera aparaty, kamery, statywy, obiektywy, h*je muje i dzikie węże, które mogą pomóc potem w składaniu filmiku, ja pogadam z chłopakiem, z którym pracowałem, może za parę groszy spędziłby z nami czas i porobił trochę fotek, dla przykładu jego dwa strzały według mnie - przekozak:

488076_339170619527091_1020960710_n.jpg

426702_265419503568870_374535316_n.jpg

Kriss będzie miał ze sobą prawdopodobnie apacza, do którego doczepi swój sprzęt i zrobi kilka motywów z lotu ptaka :naughty: jeszcze raz napiszę: sugestie i pytania śmiało pisać, spamować etc :hi:w piątek dopinam jeszcze dwóch sponsorów giftów, nie wiem czy już wspominałem - mamy kilka kuponów zniżkowych od mapeta, mamy sick-stickers, czekam jeszcze na odpowiedź vario odnośnie jakiegoś gifta, myślę, że będzie ciekawie. Aha - nie zapomnieć o trunkach własnej roboty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko panowie, tak trzymać. W Ostrowie jest kilka myjni samoobsługowych, ale może bylibyście zainteresowani wężem na terenie hotelu? Postaram się ten temat poruszyć z szefostwem jak będę w piątek :whistling:

Yeach, zalatwiaJ razem z miss mokrego podkoszulka ;-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko panowie, tak trzymać. W Ostrowie jest kilka myjni samoobsługowych, ale może bylibyście zainteresowani wężem na terenie hotelu? Postaram się ten temat poruszyć z szefostwem jak będę w piątek :whistling:

Yeach, zalatwiaJ razem z miss mokrego podkoszulka ;-)

Naciapane z sedesu ...

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda to ja będę miał fajna niespodzianke ;-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...