Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką osłone przegubu kupić do b6


radio22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z osłoną przegubu lewy przód jakiś czas temu zrobiła się w osłonie mała dziurka i cała osłona jest mokra. Muszę wymienić osłonę bo nie chcę żeby jakiegoś piasku naleciało do środka.

Proszę was o pomoc:

1.Jakiej firmy kupić dobrej jakości osłonę (żeby wytrzymało dłuższy okres)

2.Co musi być w komplecie z osłoną?

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 09:56 ----------

Witam właśnie wróciłem od mechaniora i założył mi osłonę Lobro zobaczymy ile wytrzyma cena osłony 50zł komplet:>

W sklepie chcieli mi wcisnąć (Maxgeara) ale podziękowałem za chińszczyznę heh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cie martwić ale osłona Lobro szału nie robi nie jest to ta sama guma co w oryginale. W użytkowanej w rodzinie a4 już wymieniliśmy dwie takie gumy z Lobro i wytrzymały ponad roku czasu gdy gwarancja mineła. Teraz planujemy zamontować oryginalne osłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cie martwić ale osłona Lobro szału nie robi nie jest to ta sama guma co w oryginale. W użytkowanej w rodzinie a4 już wymieniliśmy dwie takie gumy z Lobro i wytrzymały ponad roku czasu gdy gwarancja mineła. Teraz planujemy zamontować oryginalne osłony.

Podzielam

Kupiłem też ostatnio i to jakaś pomyłka to mie guma tylko jakiś plastik.Sprzedawca nie taki rozmiar sprzedał 98 zamiast 88 więc zwróciłem.

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy część już zamontowana mechanik mi mówił że (lobro) było montowane w oryginale i jakościowo są dobre ale przy wymianie zauważyłem różnicę w materiale osłony stara osłona była z miękkiej gumy a nowe lobro z dosyć twardej mieszanki gumy z plastikiem ciekawe ile to pociągnie hehe:)

Panowie mam pytanie na przyszłość jakie firmy produkują osłony przegubu (dobre jakościowo) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale na osłonie jest logo LOBRO ale zamiennik tej firmy ewidentnie wykonany jest z innej mieszanki gumy. Co do firmy Spidan nie mam żadnych doświadczeń znam trzy przypadki dwa w rodzinie i jeden u kolegi dot. słabej trwałości osłony LOBRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegub firmy GSP, guma w komplecie dużo lepiej wygląda niż lobro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że Ruville i Febi produkują osłony przegubu do a4 ???

Firma Ruville to pakowacz i z tego co mi wiadomo to nie produkuje żadnych części natomiast Febi to producent zamienników, które nic nie mają wspólnego z oryginalnymi częściami i dlatego są tańsze. Dotarły kupione oryginalne osłony przegubów i nie ma już na nich loga LOBRO gdzie uprzednio występowało więc chyba już nie robią tych elementów w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy w przegubie wystepuje taki pierscien plastykowy w a4 b6 2.0 alt ,bo w zstawach go nie ma.????A on redukuje luz przy skrecie .Pol roku mija i nowy przegub zaczyna sie odzywac juz 3 z kolei a tego platyka nie mam..........???????Podaje przykladowy zestaw ten chyba nie z audi jest taka plaska podkladka i obok ten plastyk.

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...