Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Acha , to chyba se odpuszcze z tymi xenonami niechce mi sie bawic w montowanie zderzaka ze spryskami zaduzo roboty.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam

Tu jest alternatywa dla fabrycznego samopoziomu po wymianie reflektorów na xenonowe.

https://a4-klub.pl/topic/404326-a4-b6-b7-b8-imitacja-samompoziomowania-ręczna-regulacja-bixenon/?tab=comments#comment-5168219

 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

 

W dniu 23.04.2013 o 20:44, Stichy napisał:

Propozycja dla rezaczy ktorzy chca miec bixy w swoich autach i reczna regulacje wysokosci swiatel

Sam to przechodzilem i mialem dylemat czy zakladac samopoziomowanie czy cos starac sie wymodzic i cos wyszlo
Na poczatku chcialem przerabiac silniczek -
ok 2 miechow z tym walczylem - rezalem cala ta oske napedowa z silniczka z lamp bixen bo tam jest metalowa ale co fabryka to fabryka :decayed: i w rece wpadly mi lampy od passata chyba B6 z 2007r i moim oczom ukazal sie silniczek do recznej regulacji z koncowka jak do bixa :banan:
No banana mialem zajefajnego
A ponizej jak to sprawa sie przedstawia


DSC_6714.jpg DSC_6712.jpg
Nr silniczka z Passata B6 - 1Q0 941 295
Nr silniczka z Audi A4 B6
- 1J0 941 295F

Jak widzicie wszystko pieknie wyglada i pasuje P&P oprocz kostki do silniczka - w bixie jest na 4 piny a zwykla lampa ma silniczek na 3 piny wiec zmienilem kostke i zostal jeden wolny kabelek ktory przyda sie do wyrezania dodatkowego swiatelka w lampie :naughty:
Podlaczylem lampe i maly zonk - nie ndziala - pewnie kabelki inaczej podpiete powinny byc - nie wnikam i zmieniam srodek

:decayed:
DSC_6713.jpg

Wiec podmienilem cala plytke z silniczkiem widoczna na zdjeciu na ta z A4B6 i dziala :decayed:
Teraz musimy zmienic kostke do silniczka - w bixie jest na 4 piny - oraz zmienic miejscami kabelki w kostce
W lampie bixenon bialy kabelek juz nie bedzie potrzebny wiec zakladamy na niego izolacje i na bok z nim
Teraz oprawienie kostki - piny takie same wiec nie ma problemu
W miejsce HJST wpinamy czarny kabelek
W miejsce VN2 wpinamy
brazowy kabelek
W miejsce 3 wpinamy niebieski kabelek


A tak wyglada w lampie

DSC_6715.jpg

Cala operacja z wyciagnieciem lamp i wlozeniem pewnie ok 2 godz na spokojnie ale jaka radosc ze koszty z zamontowaniem regulacji lamp bixenonowych spadly o kilka stowek :naughty:
Koszt silniczkow - nie wiem bo byly gratis z rozwalonych lamp ale pewnie niedlugo ukaza sie w dziale sprzedam i wtedy bedzie wiadome :decayed:

Tak na koncu - nie umiem pisac tak jak Bartek
:decayed: ale zawsze to jakas informacja
Tak wiec milego rezania

:hi:

Kolego, odświeżysz zdjęcia ? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobione ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 10.03.2019 o 14:18, Stichy napisał:

Zrobione ?

Super, z nieba mi spadles z tym tematem? A nie macie jeszcze fotek albo opisu jak to podłączyć pod silniczek od Passata bez przekładania płytek? W poprzednich postach były zdjęcia ale Juz nie dzialaja

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj przerabiałem temat, po podłączeniu jak na zdjęciu działa bez przekładania płytek.

Zdjęcie-0443.jpg

Zdjęcie-0444.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.