Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba będzie pokombinować. Może jakieś podkładki dać albo na początek całą lampę przestawić

Opublikowano

Moze te twoje silniczki do regulacji są za długie? Przymierz ze starymi... po prawej albo lewej stronie lampy do góry jest taki zaczep/grzybek zobacz czy sie nie wypial, bo myślę że to będzie to

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chcę dodać, że u mnie podłączenie kabelków do silniczków było całkiem inne niż opisywane na forum :facepalm:

Zixf2Dv.jpg

męczyłem się chyba z 6 godzin... miałem włożoną lampe zwykła h7 i z prawej strony bixa i próbowałem kombinować z tym, że przestrzegam innych aby sprawdzić które kabelki w jakich pinach uruchamiają silniczek- wyłóżcie jedną lampe i tylko na jednej podłączonej sprawdzajcie. Bo u mnie K%$&^wy się posypały. ale na foto jak widać całkiem inne podłączenie do pinów jest niż te które jest w temacie. Nic nie przekładałem, żadnych płytek itp takie kupiłem i tak podłączone wsadziłem. :wink:

Odgrzewam kotleta bo sam mam zamiar wyrezać sobie tego moda. aleksbend pamiętasz jakie nr miały te silniczki ?

Chodzi mi o poprawne przepiecie pinów w kostkach. Być może Twoje podłączenie jest poprawne w przypadku przełożenia silniczków bez przekładania środków?

pzdr.

Temat pokonany :), pinologia jak na zdjęciu powyżej (silniczki passat b6), dodatkowo wystąpił problem z zawadzaniem tyłu soczewki o nowe silniczki, wystarczy lekko podpiłować i wszystko działa.

Edytowane przez Robo_A4

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Moze te twoje silniczki do regulacji są za długie? Przymierz ze starymi... po prawej albo lewej stronie lampy do góry jest taki zaczep/grzybek zobacz czy sie nie wypial, bo myślę że to będzie to

Walczę nadal z wysokością świateł.

Macie też taki żółty łącznik jak na zdjęciu?

98bbdf6d2d41b3a5ceab66d16fd1555b.jpg

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

@up

Tak

Opublikowano

No właśnie próbowałem zamontować bez ale już wiem że musi być. Cały czas kombinuje żeby w tym miejscu skrócić aby lampa mogła się obniżyć niżej.

Pytanie czy regulacja lewo/prawo ma wpływ na wysokość? Bo z tego co wywnioskowałem to pośrednio regulacja p/l zmienia też wysokość.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

nie wydaje mi sie zeby regulacja prawo/lewo miała jakieś znaczenie co do wysokości świecenia

Opublikowano

W tygodniu założę H7 bo muszę odbłyśniki z bixow zregenerować to pokombinuje z tą regulacją

wysłane z Commodore 64

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Miał ktoś problem z ustawieniem świateł? Chodzi o sytuację w której brakuje już regulacji a światła nadal świecą za wysoko. Oczywiście bixy z silniczkami od VW

Ja miałem

1. cewka zawadzała o silniczek regulacji- lekkie podpiłowanie trochę pomogło

2. regulacja zamocowania reflektora (od przodu lampy jest taka śruba regulacyjna przy górnych uchwytach, poluzuj górne śruby a tą wkręć do końca) załatwiło sprawe.

pozdrawiam

Opublikowano

A , jak w przypadku b7 ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ma ktos do opitolenia takie silniczki od passata tanio - na alledrogo ceny poszły do góry dosc tak

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Koledzy mam pytanie czy ten mod z silniczkami pasuje tez do zwykłego xenon czy tylko bixa

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Do zwyklego takze

Opublikowano

Dzięki kolego. Juz nieaktualne

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

witam troche odkop czy wie moze ktoś czy da sie zamienić silniczki z bixów w a4 b7 czy brak rozkminki >?

Opublikowano

Witam , a jak na przegladzie przechodzi bez problemu z tymi bixami ??

Mam zwykłe lapmy H7 wystarczy ze kupie bixy lub xenony z przetwornicami te silniczki od paska i bedzie ok , nic nietrzeba robic z kostami zasilajacymi od lamp pasója tak samo jak u zwykłych ??

Edytowane przez razor37

Opublikowano

Nic nie trzeba robić. Wyciągają stare lampy h7 i wkładasz bix. Wszystko działa jak należy. Ja też swego czasu chciałem się bawić z tymi silniczkami ale już mi przeszło. Tylko raz miałem taką sytuację że musiałem obniżyć lampy poprzez duże obciążenie z tyłu i był to wyjazd na Chorwacje 4 osoby w aucie i bagażnik załadowany pod sufit

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marcuso86

Opublikowano

Spoko , a powiedz mi czy spryski musza byc, czy tez moga ale niemusza ??

Opublikowano

Muszą być ;-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wg prawa muszą być. Ja od 5 lat nie mam. 2 razy mnie zatrzymali patrzyli pod maskę i po chwili kazali jechać. Jak otworzą maskę i widzą na wierzchu hida to zabierają dowód odrazu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.