Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z drzwiami


patio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ostatnio zauważyłem że w moim B6 po zamknięciu auta z centralki cały czas pali się lampka na podsufitce,co się okazało że tylne prawe drzwi są cały czas otwarte więc pomyślałem że pewnie coś z siłownikiem się stało ale po dokładniejszych oględzinach zauważyłem że prócz zamka nie działa w nich nic,szyba,czerwone światełko które zapala się po otwarciu drzwi,a nawet gdy je uchylę to na komputerze pokładowym powinno pokazać że nie są domknięte a tu nic nie widać

może ma ktoś jakieś pomysły co się mogło stać ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.kolego pewnie kable ktore idą do drzwi w tej gumowej obudowie ze slupka sa przetarte.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy wiesz no moze na wtyczce nie masz kontaktu.w slupku pod ta guma jest taka szeroka wtyczka.tam zobacz moze kontaktu nie ma.

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

poza tym mowisz naraz.mysle ze nie zauwazyles ze naraz.bo szyba mogla wczesniej przestac dzialac a zamek pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podepne sie pod temat. W mojej b7 mam taki problem ze od kierowcy jak otworze drzwi to nic sie nie dzieje. Ani nie wyskakuje na desce otwarcie drzwi, ani podswietlenie sie nie zalacza. Reszta drzwi jest ok. Tylko od kierowcy auto niezauwaza ze sa otwarte. Jakis pomysl gdzie szukac rozwiazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podepne sie pod temat. W mojej b7 mam taki problem ze od kierowcy jak otworze drzwi to nic sie nie dzieje. Ani nie wyskakuje na desce otwarcie drzwi, ani podswietlenie sie nie zalacza. Reszta drzwi jest ok. Tylko od kierowcy auto niezauwaza ze sa otwarte. Jakis pomysl gdzie szukac rozwiazania?

to wyglada kolego na mikro wylacznik w zamku chyba.nie pamietam dokladnie gdzie jest.ale taki objaw to tak by pasowalo.

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

ale tez moze byc w kostce w slupku problem albo same kable w tej gumowej rurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jeżeli tylko nie działa informacja na fisie itd. znaczy ze nie daje sygnału z zamka że został otwarty mikrostyk jest umieszczony w środku zamka od strony tej zapadki ucha zamykającego co na bolec nachodzi, jedynie wymiana mikrostyku (kiedyś naprawiałem stary ale to na miesiąc pomogło) więc wymień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...