Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regenerowane wahacze


Mike_D

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach będę wymianiał część wahaczy - mam najprawdopodobniej jeszcze ori założone (wskakują nowe Lemy). Jest ktoś kto skupuje zużyte używki w celu regeneracji i dalszej sprzedaży? Może uda się choć na piwo kilka groszy wyciągnąć z tego interesu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wahaczach jedynie se da wymienic duza tuleje w bananie to male szanse na opchniecie :facepalm: wez wybij tuleje i oddaj na zlom na piwo zarobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wahaczach jedynie se da wymienic duza tuleje w bananie to male szanse na opchniecie :facepalm: wez wybij tuleje i oddaj na zlom na piwo zarobisz

Są przecież warsztaty które regenerują wahacze.Sworznie też wyciskają. Sam mam zarzucone na prawej stronie regenerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat w Malborku pewien Pan regeneruje wahacze, końcówki drążków i łaczniki, ja robiłem u niego wszystkie wahacze, ale zrobiłem może ze 3tyś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w swojej okolicy takiego zakładu co by z nimi gdzieś dalej nie jechać, jak dają lepszą cenę niż na złomie to zawsze będzie na 2 piwa a nie jedno:wink:

Wszystkie może nie poleciały to próbuj popchnąć te sprawne może ktoś akurat potrzebuje - może na 3 piwa się na zbiera:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo sens jest w ogóle regenerować jaki to koszt przecież MS są w dobrej cenie a regeneracja zapewne bd drozsza :kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę wymianiał część wahaczy - mam najprawdopodobniej jeszcze ori założone (wskakują nowe Lemy). Jest ktoś kto skupuje zużyte używki w celu regeneracji i dalszej sprzedaży? Może uda się choć na piwo kilka groszy wyciągnąć z tego interesu..

W Poznaniu jest zakład przyjmują na wymianę Oryginały, Lema i TRW - REGUM - Naprawa układów zawieszenia: samochody i motocykle - Poznań, Skórzewo mam wahacze górne od 55 tyś km i nic nie puka , koszt 60 zł za sztukę ( taki był trzy lata temu )

Jakbyś jeszcze potrzebował kogoś w Poznaniu kto za małe pieniądze wymieni ci na takie , to mam kontakt od Młodzika z forum do pewnego pana która ma mały warsztacik na Junikowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z facetem z Regumu ale dolnych prostych wahaczy (te mi padły) nie chciał - zostaje opcja fafnastego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...