Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powołanie do czynnej służby...


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

babcia odebrała dziś pisemko z WKU - powołanie do czynnej służby wojskowej. przez ostatnie pół roku byłem uczniem Cosinusa, wyjąłem papiery i złożyłem (przez internet) do UAM Kalisz. dziś, tj 12.07 babcia odebrała wezwanie na 09.07 (nadane 02.07). coś jeszcze mogę zrobić czy już pozamiatane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

babcia odebrała dziś pisemko z WKU - powołanie do czynnej służby wojskowej. przez ostatnie pół roku byłem uczniem Cosinusa, wyjąłem papiery i złożyłem (przez internet) do UAM Kalisz. dziś, tj 12.07 babcia odebrała wezwanie na 09.07 (nadane 02.07). coś jeszcze mogę zrobić czy już pozamiatane?

podziekuj babci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty od 3 dni jestes w armii :cool1:

kocie zafajdany :evil:

:polew: :polew: :polew:

a tak powaznie,wezwania nie odebrales osobiscie,wiec chyba jeszcze da sie cos zrobic :mysli:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaję ze już pozamiatane. wniosek taki że Ci co powinni się obawiać muszą uprzedzić rodzinę o nie odbieraniu niczego z wku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo odebrane, więc tak jakbys odebrał bilet. Zawsze może ktoś podrzucić do jednostki jakąś A4 :wink4:

Prawnie to ty tera na lewiźnie "jesteś", tzn. dezerterem!!! A to już nie przelewki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy złożyłeś papiery i czy masz decyzje o przyjęciu do Kalisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktos z rodziny może powiedzieć ze zaagranicą jestes :gwizdanie: teraz to w modzie jest :> a tak serio to "kiepsko" masz z tym wezwaniem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pisemka (sąd,WKU itp) muszą być odbierane osobiście.

Nie wiem dlaczego poczta wydała pismo babci.

Babcia niech idzie do WKU i powie, że wnuka nie ma i nie ma z nim kontaktu. Wyjechał na obóz wędrowny gdzieś w Europę i ona nie wie kiedy wróci :) (ewentualnie jakaś podobna bajka)

Jeżeli "załapiesz" sie na studia to możesz zawalczyć. Nie wiem kiedy będziesz miał info, że jesteś na liście studentów

Wtedy idziesz do WKU i starasz się o odroczenie.

Moze się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasowany za radą pre_pl :kox:

PS.

Sprawa nie jest tak beznadziejna jakby sie mogło wydawać pod warunkiem że zadziałasz błyskawicznie.... resztę znajdziesz na PW. Życze Ci powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz też pewne w UK :) ale tak serio to lepiej wykasować[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 11:51 _________________________________________________

skasowany za radą pre_pl :kox:

PS.

Sprawa nie jest tak beznadziejna jakby sie mogło wydawać pod warunkiem że zadziałasz błyskawicznie.... resztę znajdziesz na PW. Życze Ci powodzenia :good:

Ale zostało w cytacie pre_pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie chcesz isc do woja :palacz:,

siostrzeniec mojej zony ciagle jaral trawe,nic nie robil i wkur**al cala rodzine,

poszedl do woja i teraz tylko jara trawe i nic nie robi,

do teraz mowia ze wojsko nauczylo go zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie chcesz isc do woja :palacz:,

siostrzeniec mojej zony ciagle jaral trawe,nic nie robil i wkur**al cala rodzine,

poszedl do woja i teraz tylko jara trawe i nic nie robi,

do teraz mowia ze wojsko nauczylo go zycia.

Ha ha :polew: :polew: wysli go do mojego ojca on go zmieni w tydzień :polew: będzie jarał kosiarką trawę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś słuchałem reportażu w radiu, gdzie wypowiadali się goście co akurat przeszl ido rezerwy. Wniosek był jeden:

"Wojsko zmienia charakter. Kiedyś to nic nie robiłem a teraz to powiesze firanki jak mama poprosi. Wojsko zmienia ludzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też starałem się migac od wojska,a teraz po 14 latach od poboru dziękuję Bogu,że mnie wzięli,bo dzięki temu dostałem się na zawodowego i za dwa lata jeśli nic nie pozmieniają wybieram się na emeryturę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...