Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 131 KM | S-line | Black Limousine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Klubowicze

Do przedstawienia mam moje A4 B6 rok 2002/03, silnik AVF z 6-cio biegową skrzynią, 131 KM czyli seria :)

* s-line wewnętrzny (gałka s-line, kierownica 3 ramienna, podświetlane nawiewy, podświetlany podkłokietnik itp )

* przyciemniane szyby

* kremowa tapicerka

* pakiet połysk

* szyby w full elektryce 4x

* grzane i składane lusterka

* podświetlanie przestrzeni podłoża po otwarciu drzwi

* podgrzewane spryski

* otwieranie i domykanie szyb z pilota

* pełen FIS

w planach:

dołożenie listew s-line

pomalowanie dokładek plasti-dipem (progi już są)

przedni zderzak s-line

tylni zderzak s line

kupno jakiegoś felunku

//Narazie tylko zdjęcia poglądowe bo nie miałem czasu zrobić jakieś profi zdjęcia. Auto obecnie stoi na zimówkach ale zaraz będzie zmiana na oryginalne biedrony :), ogólnie zwykły sedan szału nie robi, ale jak jest taki dział to pomyślałem, że też pokaże mimo że biednie wygląda co do większości którzy pokazali tu swoje A4-ki :)

img20130427170833.jpg

img20130427170816.jpg

img20130423195331.jpg

_________________________________________

img20130511183019.jpg

img20130511182950.jpg

img20130511182852.jpg

Opublikowano

No całkiem ciekawe autko z dobrym wyposażeniem pewnie niedługo będzie jeszcze ładniejsze:wink: życzę owocnych prac i modzenia przy autku:hi:

Opublikowano

Pokaż te wnętrze jeszcze autko fajne zapału w modzeniu :thumbup1:

Opublikowano

również uważam, że autko jest bardzo ładne i pełne potencjału pod modziki ;) tak jak kolega wyżej - pokaż środek ;) Powodzenia i szerokości!

Opublikowano

Fajna baza do modów!

Opublikowano

Fajna furka :wink: boczne, przednie szyby też ściemnione? No i dawaj zdjęcia środka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki... Jak coś się zmieni to dam znać :)

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Fajny sedanik, dobre koło trochę niżej i będzie dużo lepiej, powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor
Fajna furka :wink: boczne, przednie szyby też ściemnione? No i dawaj zdjęcia środka :decayed:

tak tył i boczne przód przyciemnione... na żywo wygląda lapiej.. jest tak czarno, że zlewa się z kolorem A4-ki , jeżdże tak z 3,5 roku i nie miałem z tym problemu... z tym, że przód jest troszke mnniej przyciemniony, ale nie wiele

Opublikowano

dobrze wiedzieć bo też planuje przyciemnić cały bok :decayed:

Opublikowano

Fajna fura, powodzenia przy modach bo baza konkret :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie. :hi:

Miałem troche czasu i postanowiłem zrobić podświetlanie klamek ... nie jest to wiadomo ori ale moim zdaniem ori wogole nie daje efektu. rozebrałem boczki nawierciłem male otworki i włożylem diody i podłączyłem pod podświetlanie przycisku szyb. taki mały mod... przy zupełnej ciemności prezentuje się jeszcze lepiej :)

img20130511183019.jpg

img20130511182950.jpg

img20130511182852.jpg

Opublikowano

Wygląda świetnie :slina:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie. Od ostatniego razu trochę się zmieniło :wink:

-listwy szczotkowane alu środek

-concert II z b7

-pomalowane progi w kolor

-lotka na klapę

-listwy drzwiowe ala s4

-wydech na 2 rurki

-koncowki wydechu ulter 90

-bixenony z soczewkami od b8 polift

-zderzak tylny ala s4

-ostatnio rozrząd na ori czesciach od kolegi Hammera, filtry, olej Valvoline

-dekory led

AR0uqDv.jpg

vLbu6ls.jpg

HHWTi2F.jpg

oVsWmkj.jpg

ni3jlSw.jpg

X4bcJr7.jpg

planów jeszcze dużo a kasy jak zawsze brak :wink:

Opublikowano

Klamki fajnie wyglądają ale wydech w moim odczuciu troche za bardzo wysunięty,...

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem, będzie więcej czasu to się poprawi :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klamki wyszły super. Wydech do wciągnięcia. Reszta elegancko :D

Opublikowano

Faktycznie trochę za bardzo wystaje ale poza tym d*pa wygląda rewelacyjnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.