Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczymy co z tego bedzie ale szczerze mowiac mysle ze nie powinny mialem w hondzie dokladke z absu i byla duzo cieńsza od tego to gruby plastik wiec mysle ze bedzie ok bo dokladka szuralem po ziemi pare razy gdzoes dotknelem i nic soe nie dzialo

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 09:18 ----------

Po jakim czasie można wziąć się za polerowanie po pomalowaniu?

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Po jakim czasie można wziąć się za polerowanie po pomalowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poki co leza w pustym pokoju niedaleko grzejnika moze ko srody to wypoleruje w takim razie

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 22:25 ----------

nmdm.jpg

iz6r.jpg

g3zi.jpg

no i tak to wygląda .... jestem zadowolony fajna i tansza alternatywa do oemów moze to i dobrze wyszlo z tym sprzedawca od oryginalnych listw

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 22:55 ----------

Fele sprzedane... dawajcie propozycje na nowe koła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac lekkie nierownosci ale moze to przez te lakier. Wypoleruj je i wtedy zobaczymy. Na 2 foto widac jakby szpara miedzy drzwiami a listwa tylnia byla nie rowna ale moze tylko takie foto. Co do felg to Bentki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie cacy przylegaja tylko wlasnie ta jedna troszke odstaje bede musial w wolnej chwili zajrzec do tego

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 01:58 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 08:23 ----------

no i nowe koło już mam u siebie... dzisiaj zamówiłem nowe oponki powinny być na przyszłą środe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto w warsztacie na wymianie dwumasy i sprzęgła ... szkoda żenie zrobiłem zdjęcia jak wygląda moja dwumasa bo była traaagedia... z jednej strony do obreczy była przerwa tak 1-2mm a z drugiej palec można było włożyć...

a póki co...

felgi tak sobie z tydzień już leżały

IMAG0144.jpg

no i w końcu doszły opony :) długo nie czekałem szybciutko poleciałem założyć gume :D

IMAG0146.jpg

IMAG0147.jpg

symboliczny naciąg

IMAG0159.jpg

IMAG0156.jpg

no i taka sytuacja ... porównanie wysokości opony 235/35 (średnica 647,1) z 215/35 (633,1) i tym sposobem mamy centa w dół :)

IMAG0163.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z wielką chęcią ale muszą mi złożyć auto :( mam cichą nadzieje że już jutro będzie wszystko jak trzeba... mają jeszcze posprawdzać mi zawieszenie z przodu... póki co wyczaili że jedna śruba mocująca amor z wahaczem była nie przykręcona :o i mają wszystko przejrzeć i oby jutro!! delikatnie trzeba bedzie jeszcze gwintem pokręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać zdjęć na aucie:slina:
wbijaj adam w sobote do lublyna na eaststance event :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 12... wbij tam na foruma

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

wchodzę dzisiaj pod auto podczepić osłonę z pod silnika (co prawda nie wiele już z niej zostało) a tam taki widok

v89o.jpg

nb7z.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...