Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

1944916_image.jpg

1944917_image.jpg

Żeby nie było ze nic się nie dzieje

Tylny zderzak tez już prawie gotowy

Opublikowano

dominik zdj nie dzialaja !

Opublikowano
  • Autor

Kurde nie potrafię na iPadzie tego ogarnac

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 11:30 ----------

brudas sie prawie juz poskładał :)

1.jpg

2.jpg

1.jpg

środek juz wyczyszczony nasmalcowany tylko pranie dywanu jeszcze i sufitu

Opublikowano

to jest dokładka z B7??

Opublikowano
  • Autor

Tak

Opublikowano
Tak

kleiłeś to na zderzak czy ciąłeś zderzak ?

Opublikowano
  • Autor

Klejone przykrecane itd

Opublikowano

Fajnie wyszedł zderzak. Ta dokładka jest tylko przyłożona do starego zderzaka, przyklejona i przykręcona? Trzeba było coś podcinać, przerabiać? Masz kolego jakieś fotostory jak to zrobić?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam... Jesli dołożyła poprosi dokładkę to odstaje od zderzaka z 1cm wiec trzeba było ja dociac

Opublikowano

Dokładka jest zwykła czy s-line?

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci że nawet nie wiem taka miałem taka ogarnąłem

Opublikowano

Ok, dzięki i powodzenia w modzeniu :wink:

Opublikowano

Temat cały przeglądnięty i powiem jest kosa :naughty: Powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

He dziękuje... Jeszcze trochę potrzeba

Opublikowano
Kurde nie potrafię na iPadzie tego ogarnac

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 11:30 ----------

brudas sie prawie juz poskładał :)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/1P561OD4GH/1.jpg

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/1P561OD4GH/2.jpg

nie ma za co Dominik :grin:

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

powiem Ci że nawet nie wiem taka miałem taka ogarnąłem
taka

AUDI A4 B7 8E0 05-08 SEDAN DÓŁ DOKŁADKA ZDERZAKA (3834911359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
  • Autor

Marcinq ;) sam se poskładałem bo przy Tobie to tylko szkody były :P

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 16:16 ----------

1146484_689759654416866_1230461317_n.jpg

1966319_689769331082565_2069216198_o.jpg

1975049_610915545660712_1907679114_n.jpg

Opublikowano

jest si! :naughty:

Opublikowano

te przednie lampy:jerk:

Opublikowano

Dominik jak dla mnie fura ekstra wyglada.zadziorny ma ten pysk...tylko ten tył jakos troszke dziwnie..chyba że to kwestia zdjęcia..tak troche w tej dokładce te płaszcze jakby zbyt przysłaniają koncówki wydechu.lepiej je troche wysunąć..chyba że rzeczywiscie to kwestia kąta ustawienia na fotce

Opublikowano
  • Autor

koncowki sa do wymiany... zapodam 90mm te sciete albo 100mm proste okragle co wy na to ktore bylyby lepsze?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.