Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jak znajdę chwile to wsadze na jedna 10j oponę i wieczorem przymierze na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to ryje beret ta wkleslosc tych feg !! :o jak beda na aucie to najlepszy bedzie widok patrzac z przodu pod lekkim kątem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalozylem dzis dwie opinii na 9 i na 10j dzis przymierze na aucie wiec pewnie jakieś fotki pózniej podrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie caly komplet od razu? Na 10J wskoczylo bez problemu? Czekamy na fotencje. :slina:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna 10j dzis dochodzi pod lampami :) u lakiernika a poza tym chciałem zobaczyć jak zachowa sie opona na tej szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisal wczesniej, ze adaptery cos kolo 15mm, a kapcie 215/35 ;) felgi malowane proszkowo czy normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem po pierwszych przymiarkach i niestety ale sruby ktorymi przykrecam felge do adaptera sa za dlugie i delikatnie "koleboce" :) trzeba bedzie je skrocic... czekam na fotki od koleszki i zapodam coś za chwile pewnie.

na fotkach kola zalozone na dystansach 20 mm beda ale do celowo bedzie 15 mm tyl spasowany na mm przod przy skrecaniu szlifuje po blotniku ;)



fdaeq0.jpg

3518sxy.jpg

tu swierzo opuszczone jeszcze nie siadlo jak trzeba

2ela443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde "nie malo" to wystaje na tyle. Opona chyba az troche przesadnie naciagnieta. Nie bedzie to nizszy profil w stosunku do przodu? Mierzyles moze 9J na tyle? Masz fotke calosci auta z profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód ma ten sam obwód co tył wiec bez problemu. Nie mierzyłem 9j na tył bo byłoby to mega słabo gdyby dac 4x9j 5mm soemschiwa bo dystansu odejme. A co do naciągnąć mam podobne odczucia chociaż większość głosów mowi ze jest mega tak jak jest. Zobaczymy polatam i sie pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz na co dzień tak jeździć to życzę powodzenia :P , jak jadę za kimś 30km/h z takimi kołami i glebą to mnie po prostu trafia :angry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...