Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 2,0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem kilka relacji z DUB IT i nigdzie się nie załapała. kurfa jakiegoś paska na bentleyach pokazali :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bedzie wystawal tak samo jak w rs6 a jak pokombinuje to go deko cofne bo jest gdzie chyba ze gra nie bedzie warta swieczki ... Silnik np R4 FSI czy TDI ma rozrzad z przodu co automatycznie go deko wypycha a buh ma z tylu landuchy i generalnie wystaje do przodu kilka cm wiecej niz R4. Jak mowie mozliwe ze uda sie go wepchnac deko glebiej w komore ale to wyjdzie przy przymiarkach za jakis czas.

Do mordy FL potrzebna maska , zderzak , lampy , mocowania lamp i klipsy blotnika na dole , blotniki przed FL sa takie same, zrobilem na pasie przed FL ale deko nie bangla wiec ciul wie czy moze zostac czy tez do zmiany.

no i dodatkowo tak jak pokazywales, amory maja mocowanie daleko dalej z przodu niz B5 czy B6/7, tazke mysle ze bedzie skrecal duzo lepiej niz stary bialas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka relacji z DUB IT i nigdzie się nie załapała. kurfa jakiegoś paska na bentleyach pokazali :thumbdown:
gdzieś tam "mignęła" przelotem:wink: nie doczytałem , białas B6/B7 sprzedany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda czy ploty, że V10TT lubi wypluć korbę?

Ciekaw jestem efektu- z tym motorem po dobrej kuracji będzie G.R.U.B.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda czy ploty, że V10TT lubi wypluć korbę?

Ciekaw jestem efektu- z tym motorem po dobrej kuracji będzie G.R.U.B.O.

te 8XX i 9XX i 1k latają na seryjnym silniku i nie mają lekko ale korby są na swoim miejscu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda czy ploty, że V10TT lubi wypluć korbę?

Ciekaw jestem efektu- z tym motorem po dobrej kuracji będzie G.R.U.B.O.

te 8XX i 9XX i 1k latają na seryjnym silniku i nie mają lekko ale korby są na swoim miejscu:wink:

I tego się trzymajmy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez pierwsze slysze :) Ale kto wie... Kazdy lubi wypluc korbe jak nie ma oleju :))

No fotek faktycznie malo na tych relacjach :) uznali chyba ze "zwykle" seryjne A5 z gleba i kolem i nic wiecej nie dotkniete :) Zreszta na samym dubit pytali czy auto nowka a ulep w ch%j :decayed:

Tak Kali : białas zmienic wlasciciela. Obecnie przebywa pod warszawa w okolicach piaseczna ;)

Dzisiaj doszlo mi AMI od Grzeska :) To 2g to nawet mp3 nie ma a ono mi do szczescia potrzebne. Na dniach jak troche ogarne robote beda pierwsze przymiarki v10 bo juz mnie skreca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 g spokojnie czyta mp3 tylko zalezy jaka masz zmianirke cd or mp3 sprawdz sobie

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

tylko pamietaj maja blokade cp ale grzanek to ogarnia juz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no. Przebił sam siebie :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...