Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 2,0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

będzie pickup :eusathink:

pickupy to do rozwożenia gnoju po polu, chociaż tu trochę by pasowało, przybył z ameryki, a tam to w modzie :decayed:

zamysł ciekawy, popaczam co tam ciekawego w temacie będzie się działo.

i skromne pytanko, z czego będą heble? Bo seria to rzadko kiedy wystarcza do seryjnych motorów, a co dopiero "troszkę" cięższego i mocniejszego. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie A5 ma w serii troche lepsze hamulce niz starsze auta typu b6/b7 tarcze sporo wieksze nawet w TDI. Poki co OEM , pozniej cos wiekszego generalnie ztylu raczej nie wiecej niz S4/S5/RS5 ( 330mm ) a przod odpowiednio 345/360 maks to nie auto na tor ) . Na ten sezon to planuje poskladac i sie pokulac troche nie wiem czy z 2,0TFS czy 2,0TDI. Przymiarki v10 w polowie wakacji do innej "budy" i tam dopasowanie a potem przerzucenie do A5 ;)

Niedlugo ostry update w temacie :kox::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było poznać:hi:,A5 fajniutka,białas przy niej bedzie wyglądał jakby był z innej epoki,podwórko masz zajabiste,można by tam troche pobuszować,a dźwięk ducati kosa:kox:

PS.miałem wczoraj zapytać,powiedz,co Ty bierzesz,że masz takiego spida:kox:,w 3 miejscach na raz,robiąc 6 rzeczy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Podworko no pobuszuje jak bede wypier$%lał wszystko na zlom , burdel na kołkach :)

Dzisiaj pogmeralem chwile przy a5 zanim wepchnalem w krzaki . Bialasek pod garazem a A5 glebiej w dole , wchodzi moja dziewczyna bo mowie chodz Kasia zobaczysz sobie nowego padalca , patrzy tak patrzy ( na białasa A4 ) i nagle : Daniel ten poprzedni byl chyba ładniejszy :decayed: Zdechłem :) Chociaz wiem ze panna nie blachara hehe :) I tak patrzy patrzy...Aaa to tamten nizej nie widzialam go :D

Jak znajde chwilke jutro dodam kilka fot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Podworko no pobuszuje jak bede wypier$%lał wszystko na zlom , burdel na kołkach :)

Dzisiaj pogmeralem chwile przy a5 zanim wepchnalem w krzaki . Bialasek pod garazem a A5 glebiej w dole , wchodzi moja dziewczyna bo mowie chodz Kasia zobaczysz sobie nowego padalca , patrzy tak patrzy ( na białasa A4 ) i nagle : Daniel ten poprzedni byl chyba ładniejszy :decayed: Zdechłem :) Chociaz wiem ze panna nie blachara hehe :) I tak patrzy patrzy...Aaa to tamten nizej nie widzialam go :D

Jak znajde chwilke jutro dodam kilka fot :wink:

:grin:

kiedys bienkowi za***ali navi,rozwalili wkładke w drzwiach,więc ja całkiem wyciągną,na spocie jedna dziewczyna schyliła sie i patrzy tak na ta dziure po wkładce i mówi "że ci navi ukradli to rozumiem,ale po co za***ali ten zamek?":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fot ;)

Generalnie : Auto ma rozklepane tylnie blotniki ( felga ma 20/11" ) , przednie prawdopodobnie tez bede musial rozklepac pod koła ( dopiero jutro bede wiedzial ) . Zderzaki S5 tyl i przod , morda FL , lampy USA , listwy dolne S5 . Ramki szyb/chromy piano black. Szybyki ciemne 30% , na dach i lusterka naklejam folie czarny polysk na dniach. Buda ma wisiec na air ride ktore jest w trakcie realizacji .

Po niedzieli bede wkladal instalacje z b8 z MMI , auto switalami , skretem bla bla bla i duperelkami bo w a5 byla totalna bieda

Tyle jak na razie :)

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...