Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 2,0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie fotki ? :facepalm:

Zapomnialem cokolwiek strzelic :) Zreszta jutro zrobie chyba porzadniejszy update ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, macałem, siedziałem :decayed: Podoba mi się :kox::kox:

Fajnie było poznać, pozdro :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Nosb, że jakieś koło tam konkretne wpadnie bo chyba nie po to się siada na air żeby włożyć koło audi:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Nosb, że jakieś koło tam konkretne wpadnie bo chyba nie po to się siada na air żeby włożyć koło audi:whistling:

Dokladnie ;)

Sa poduchy jest zabawa

Po kolora wnioskuje ze czeslaw customizer sie tym zajmowal ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Nosb, że jakieś koło tam konkretne wpadnie bo chyba nie po to się siada na air żeby włożyć koło audi:whistling:

to nie jest koło Audi... :grin: ale fakt faktem przydałoby się coś grubszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już odpalił to V10 że temat zszedł na koła? :)

To nie taka prosta sprawa :wink: wymaga qpe wiedzy, schematów itd.

No i kasy w *uj :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak to jest z tym 5.0TT w A5? Bo na przykład do zwykłej A6 nie podejdzie 5.0TT bo mocowania nie wyrobią podobno :whistling: Gruuuuba rzeźba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze z v10 nie powinno byc jakis mega problemow tfu tfu :) Jednak na ta chwile brakuje mi jakies 10-15 tys zeby sie zaczac bawic :D Mam silnik ale nie mam skrzyni ( 5 tys ) , sterownikow silnika ( 2 tys ) i masy dupereli ( miekko 3tys ) + inne drobne sprawy. To jak sie odkuje i na zime, poki co wlecialo 2,0TDI bo nie mialem czasu babrac sie z tym 2,0T a tym bardziej z V10.

Kola sa z bmw x5 , wygladaja dosc podobnie do oem audi z rs5 , sa megaszerokie ( przod 10 tysl 11" ) a do tego byly jedynymi sensownymi na jakie sobie moglem w tym sezonie pozwolic.

Nie mozna miec wszystkiego w 4 miesiace od zakupu : nowy lakier, morda FL S5 , powietrze , dolozone sporo wypasu do srodka itp .

Auto wymaga tez poprawek bo lakiernik zj***l kilka sprawa i generalnie jest poskladane na ta chwile aby szybko i bylo sprawne a dopieszczal bede w zime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie na zadnym , mam poduchy rubeny 3 balwanki , amory koni tyl z regulacja twardosci skrecona na maksa , przod z a8 dopasowane do A5 i tez bardzo twarde .

Brakuje kompresora , butli , wyspy i sterowania .

Co ty chcesz od tego kola ? fakt nie przekracza wartosci auta/bazy dwukrotnie jak sporo kółek na zlocie ale nie pie$%ol ze sa jakies tragiczne :

1r83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś napompował poduszki z kompresora garażowego i trzymał palcem, żeby nie uciekł wiatr??:grin: Jak tam dojechałeś :decayed:

Do tak zglebionej pięknej a5 moim zdaniem w chooy nie pasują :hi:Po prostu nie ma tego "WOW"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie tak to wygladalo z dojazdem :);)

Co do kol jak starczy na nie kasy w przyszlym sezonei to zmienie jak nie to bede dalej pomykal na tych bo nie mam na nie parcia widocznie jestem za malo stanceowy, raceismowy i ch%j wie jaki i wole miec swiezsze auto i wiekszy silnik niz drogie koło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kołami o jest tak... albo kupuje się używane, które wyglądają nieźle i pasują do auta (koszt w granicach 2-3 tys. za taki rozmiar felg) lub kupuje się zazwyczaj nowe typu rotiform lub "grube" ori typu bentley itp. których ceny są w granicach 6-10 tysi... Znalezienie koła "godnego" w odpowiednim rozmiarze i parametrze w sensownej kasie graniczy z cudem :wink: założę się że 90% osób na tym forum nie kupiłoby samych felg za kwotę 6-10 tys. :whistling:

Nosb ma inne priorytety... A do tego ma inne koło niż większość i pewnie na tym zlocie dub it nie było drugiego z takim kołem :wink:

Poza tym znalezienie "innego" koła niż mają wszyscy jest mega trudne. Bo nie sztuką jest kupić plastelinę, która po miesiącu będzie kwadratowa :wink:

Żeby nie było też chętnie bym tu widział "grubsze" koło ale szczerze nie mam pojęcia jakie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...