Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:
Przedstawiam Wam moje Audi B5, którego posiadaczem jestem od 2010roku. Z biegiem czasu wprowadzam pewne zmiany tak aby samochód prezentował się atrakcyjniej oraz był niezawodny :wink:

A więc kilka technicznych spraw:
rok produkcji: 1995
silnik: 1.9 tdi 90km

wyposażenie seryjne:
-2x air bag
-2x elektryczne szyby i lusterka
-szyberdach
-podgrzewana tylna szyba
-dzielona tylna kanapa
-klamki w kolorze

Modyfikacje:

-Zawieszenie gwintowane FK AK Street
-Felgi z rantem Remotec A 17" 205/40 + malowanie systemowe w złoty + polerka rantów + dekle Porsche
-Dystanse 13mm przód + 17mm tył
-Końcówki wydechu Buzzer 70mm
-Kierownica trójramienna S4
-Gril fake RS
-Lampy przód poliftowe styl USA + xenon, lampy tył 2 polift
-Kierunki dymione
-Tarcze 288mm + zaciski malowane na czerwono
-Fotele kubełkowe półskórzane + ręczny w skórze
-Gałka s-line z A4 B6
-Boczki obklejone czarną skórą perforowaną
-Dwa duże lusterka w kolorze
-Dekory obklejone folią szczotkowane aluminium
-Kolektor ssący AWX + flansza
-Górna rozpórka z A6 C5
-Przeprowadzona kompletna renowacja gwintu
-Montaż klimy z klimatronem w trakcie

Plany:
-Korekta lakieru
-Rolowanie błotników
-Elementy wnętrza w black piano
-Zderzak przedni S4 lub poliftowy

:eusathink:

Zdjęcie poglądowe jak auto wygląda obecnie( reszta zdjęć dalej w wątku) :

cadaa9dfdebf45d0.jpg

13801964175_56de16c729_b.jpg


,






Komentarze mile widziane i ewentualne sugestie również :wink:

Edytowane przez Dżordż

Opublikowano

ładnie ładnie :) Pani też się ładnie prezentuje :kox:

Opublikowano

Gleba dużo pomogła :grin: wywal te kierunki boczne i wstaw najlepiej dymione a co do końcówek to tylko ULTER :wink:

Opublikowano

:audi: fajnie się prezentuje , modyfikacje widoczne dalsze plany jakieś tam są , ogólnie autko na 4+ :good:

Powodzenia w dalszych modyfikacjach i życzę bezawaryjnej jazdy :wink4::hi:

Opublikowano

Na gwincie od razu lepiej się prezentuje ;)

Co do felg, miałem takie same kiedyś w golfie III tylko 16" :D

Opublikowano

popraw tylną rejestracje.. chyba że ma tak krzywo siedzieć :wink:

w jaki kolor chcesz zaciski psiknąć?

Opublikowano

ładnie wygląda

p.s zapraszamy na spota do Puław, ostatnio kicker od was z Lubartowa był:naughty:

Opublikowano

no no wszystko pięknie idzie na plus , powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

w jaki kolor chcesz zaciski psiknąć?

hmm.. :think2:

Opublikowano

w jaki kolor chcesz zaciski psiknąć?

hmm.. :think2:

Dawaj niebieski,czerwony albo żółty :wink:

Opublikowano

Zaciski w Czerwień! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

więc jak się znajdzie czas to pójdą w czerwień:wink:

Opublikowano

napisałeś ze masz xenon...tutaj miałeś na myśli ori? d2s? to po co chcesz hida wsadzać?:facepalm:

planujesz zmieniać zderzak?(spryski):whistling:

ogólnie to dobre plany i wykonane mody:wink:

Opublikowano

ładna, kolorek chyba taki jak u mnie LY9B to już plus :wink:

co do zmian do ładuj jeszcze FIS-a, ori chromy :decayed:, zderzak przód polift z halo narazie tyle ode mnie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

mam d2s ale coś kiepsko świeci, szczególnie prawa lampa...dlatego chce ją wymienić i wtedy zobaczymy czy zmiana coś pomoże. Jak tak to zostanie ten xenon co jest :wink: a co do zderzaka to chciałbym albo go pomalować z powodu odprysków po kamykach albo znaleźć jakiś poliftowy. Odnośnie FIS-a to muszę poczytać jak go wyrezać to może nad nim pomyślę :)

Opublikowano
mam d2s ale coś kiepsko świeci, szczególnie prawa lampa...dlatego chce ją wymienić i wtedy zobaczymy czy zmiana coś pomoże. Jak tak to zostanie ten xenon co jest :wink: a co do zderzaka to chciałbym albo go pomalować z powodu odprysków po kamykach albo znaleźć jakiś poliftowy. Odnośnie FIS-a to muszę poczytać jak go wyrezać to może nad nim pomyślę :)

witam kolegę z miasta:) furka ładnie się prezentuje... życzę powodzenia w modach

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a dzięki :) Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ----------

Czy ma ktoś jakieś ciekawe pomysły na mody wnętrza?

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 13:16 ----------

Sprzedam felgi widoczne na zdjęciach, Fittipaldi OZ Monte Carlo, 215x45 r.17 ET 30

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 20:48 ----------

po długim czasie nieobecności pora wrócić do tematu ;)

aktualnie auto wygląda tak :decayed::

IMG_16092013_144515_3.jpg

w tym czasie wpadła nowa lampa depo (przód), dodatkowo został wymieniony napinacz, drążki, wahacze, pompa wody, poduszki amorów. Zawieszenie zostało jeszcze trochę obniżone, zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

A w planach:

-druga lampa

-nowe stołki kubły + obszycie

-felgi najlepiej 18 (jakby ktoś miał coś ciekawego to pisać na priv)

wszelkie komentarze i propozycje mile widziane :)

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 11:44 ----------

nikt nie ma jakichś ciekawych pomysłów? :D

Opublikowano

Elegancko wygląda :wink: Szukaj grilla z s4 , duże lustro w kolorze i kierunków jakis dymionych i bedzie dobrze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

właśnie chyba nowy gril os esy by go trochę odmłodził i nadał uroku :decayed:

Opublikowano

ładnie siedzi:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.