Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seicento nie odpala na benzynie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pacjent to Seicento 1.1 z 2001r.

Nie chce odpalać na benzynie, nie zależnie czy motor jest rozgrzany czy zimny...

Na gazie chodzi ładnie nic się złego nie dzieje.

Od czego zacząć, jakieś sugestie? Może miał ktoś taki problem?

Opublikowano

pompka podaje paliwo?

Opublikowano
  • Autor

podaje,

kable swiece nowe

Opublikowano

jest coś z brakiem paliwa,jeśli na gazie pali

Opublikowano
  • Autor

kumpel podpiął pod kompa i wyszedł błąd jakiegoś czujnika temperatury w tej chwili już nie pamiętam dokładnie jakiego, pali się też check

Opublikowano

może jest za meła ciśnienie na wtrysku

Opublikowano
  • Autor

ale to by chyba przerywał i nie chciał jechać na benzynie już po odpaleniu a tak jest wszystko ok potem podczas jazdy..

Czyli obstawiasz padającą pompe paliwa?

Opublikowano

zdemontuj pompkę i zobacz,może wystarczy ja przedmuchać

Opublikowano
  • Autor

ok wielkie dzięki

z pompką wszystko ok

komp pokazywał błąd czujnika temperatury powietrza... czujnik wymieniony, błąd skasowany ale powraca i poprawy brak, jeden ze znajomych mechaników ojca coś wspomniał o tym że w tym roczniku seicento padały centralki silnika i stąd ten problem słyszał ktoś coś na ten temat? mozliwe ze to przez to?

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 13:28 ----------

up.

Opublikowano

a wtryskiwacz ?? zobacz czy on daje paliwo bo pompka może i podaje paliwo ale wtrysk nie rozpyla :)

Opublikowano
  • Autor

z wtryskami jest ok, ogolnie układ paliwowy sprawdzony i jest dobrze wszystko.

dlaczego ciągle powraca błąd: czujnik temperatury powietrza ? czujnik był podmieniany z innego napewno jest sprawny.

słyszał coś ktoś na temat tej centralki?

Opublikowano

Gdyby ECU padlo to nie odpalisz nawet na gazie

Jaki to silnik ? MPI ?

Opublikowano

W sejkach padaly koncowki mocy w sterownikach ale od sterowania modulem wysokiego napieca (cewki)

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Jeszcze jedno jaka instalacja gazowa siedzi?? Bo przeciez kantuje sie wtrychy w listwie badz odlacza je po przepieciu na gaz

Opublikowano
  • Autor

silnik 1.1 z 2001r to chyba MPI

gazownia to Stag 200

Opublikowano

Zasrane wtryski

Bardzo latwo jest je wykonczyc

Opublikowano
  • Autor

a skąd ten powracający błąd: czujnik temperatury powietrza?

co do wtrysków to bawić się w czyszczenie czy od razu wymieniać na nowe

Opublikowano

okablowanie trzeba sprawdzic

te silniki sa bardzo wqurwiające z gazem, miałem jednego takiego gnojka i ciagle było coś zyebanego

Opublikowano
  • Autor

w poprzedniej robocie 4 lata jezdzilem (tyralem i to doslownie) identyczny egzemplarz w LPG i mu nic absolutnie nie bylo

probowac dolac jakiegos czysciciela do benzyny i jezdzic narazie na samej benzynie i patrzec co sie bedzie dzialo czy szkoda kasy na to?

Opublikowano

zdejmij listwe i zobacz czy wtryski pracują

Opublikowano
z wtryskami jest ok, ogolnie układ paliwowy sprawdzony i jest dobrze wszystko.

dlaczego ciągle powraca błąd: czujnik temperatury powietrza ? czujnik był podmieniany z innego napewno jest sprawny.

słyszał coś ktoś na temat tej centralki?

Jezeli blad pwraca to szukaj dalej w tym kierunku(czujnik - kable czujnika) komputer nie pozwala na zapalenie silnika by zapobiec przegrzaniu a to wszystko z powodu zlych danych z czujnika lub brak takowych

W niektorych samochodach sa dwa czujniki temperatury - nie wiem jak w fiacie

Ale czyszczenie wtryskow czy jakakolwiek ingerencje w uklad wtryskowy bym sobie odpuscil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.