Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówię tu tylko o niskich obrotach, tzn 1-1,7tys max:wink: Tak czy inaczej uważam że warto poświęcić chwilę i sobie zaślepić co nie co:grin:

Opublikowano
  • Autor

Wiem że dużą rolę odgrywa tutaj szczelność tej modyfikacji więc to też trzeba brać pod uwagę jeśli chodzi o poprawę osiągów u mnie chyba jej nie było bo różnicy nie zauważyłem :wink:

Opublikowano

zaślepienie EGR nie daje przyrostu mocy, przywraca co najwyzej seryjna moc jak EGR nie działa jak powinien:whistling:

Macie pare fotek co i jak

imgp1732_zpsc498afef.jpg

imgp1740_zpse19a8185.jpg

imgp1779_zps7a3dc556.jpg

imgp1786_zps22d4cbae.jpg

imgp1788p_zpsf737c945.jpg

imgp1790k_zps744502f4.jpg

Niewiem jak z tą fabryczna zaślepką(grubosć, ale blaszki dawajcie min 3mm:whistling: takie puszkowe przepalą sie w moment

Opublikowano

Kowi, takie pytanie mam, jak odkręciłeś te nakrętki co widać na ostatnim zdjęciu? Ja miałem z nimi problem, tzn żeby je ruszyć:kwasny: Ostatecznie zakończyło się tym, że zaślepiłem tylko na górze przy kolektorze z powodu braku czasu:facepalm:

Opublikowano

To nie są moje zdjecia, ja całkowicie usunąłem EGR wstawiając kolektor od AWXa

Opublikowano

Tak czy inaczej musiałeś chyba odkręcić te nakrętki na dole :decayed:

Opublikowano

U mnie nie było jakis problemów z tym jak pamiętam:whistling:

Opublikowano

Bo te nakrętki na górze mają jakiś jakby taki pierścień i o niegło właśnie mi chodzi, ale spróbuję jeszcze się z tym pobawić:wink:

Opublikowano

A co do tej fabrycznej zaślepki, idealnie pasuje

18092009260r.jpg

A ASO kosztuje 15zł:whistling:

Opublikowano
A co do tej fabrycznej zaślepki, idealnie pasuje

http://img10.imageshack.us/img10/9719/18092009260r.jpg

A ASO kosztuje 15zł:whistling:

szt? czy komplet?

za 7 dyszek jest kolektor od awx'a w sumie

co on ma z wydechem i plecionką na tym foto?

Opublikowano

038131925A gdyby ktos szukał taki numer

Opublikowano
  • Autor

Pany Oryginały :shock3: To poco oni robią EGR jak zaślepki sprzedają a pewnie żeby zaślepki kupować tak ? :naughty:

Opublikowano
253100.png
Opublikowano
  • Autor

Jest Kowi jest wszystko jasne :hi:

Opublikowano

to jest wrzucane do aut gdzie EGR fabrycznie nie wychodził, w etce pozycja IMD diesel-industrie-motor od 1977-2008

Opublikowano
  • Autor

O tego to nie wiedziałem :hi:

Opublikowano

Te zaślepki fabryczne są tańsze niz "robione" oferowane na alegro:decayed:

Opublikowano
  • Autor

O kurde to teraz to zniszczyłeś biznes z allegro i bardzo dobrze Alledrogo to zło :kwasny:

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 15:19 ----------

Te zaślepki fabryczne są tańsze niz "robione" oferowane na alegro:decayed:

A jak tam twój silnik ogarnąłeś już wszystko ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Tak z ciekawości w jakim celu zaślepiamy wężyk sterujący otwieraniem i zamykaniem EGR ? Wydaje mi się, że jeżeli będzie on dalej na swoim miejscu to i tak już nic nie zrobi ? Kogoś kto zna się na rzeczy prosiłbym o wytłumaczenie.

erg1.jpg

Po za tym niektórzy zalecają zaślepianie w 3 miejscach. Które numerki ze zdjęcia najlepiej zaślepić ?

Opublikowano

1 i 3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.