Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Frimuś jak tam sytuacja?:wink:

Opublikowano
  • Autor
:piroman:
Opublikowano
:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor

chyba pozytywnie :wink:

Opublikowano

Pytanie jaka srednica rurki ???

Opublikowano

Odpowiednia:banan::decayed:

Patrzyłem na aukcji takich flansz, niby pasujących:

"Grubość kryzy: 10mm Średnica rury: 50x2 mm

Długość: 100mm"

92 ZAŚLEPKA ZAMIENNIK FLANSZA EGR 1.9 TDI AWX (4121790085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Trza by zmierzyć średnice końcówki kolektora:wink:

Opublikowano

Wiesz mowa o kawałku prostej rury i Cie interesuje dluga na 100mm i srednicy 50

Jutro zobacze co mam dostepne. i raz jeszce lukne jak u siebie robilem. Masz kolektor z awx-a??

Opublikowano

Zamówiłem dziś rano kolektor od sharana, AUY, wyżej masz link aukcji:wink: W aukcji jest, że ta flansza pasuje i pod kolektor z AWX'a i pod ten AUY:wink:

Opublikowano
oie_13222329l4ex_J8y_P.jpg
Opublikowano

Zaślepke pod egr to sobie zrobię, chodzi mi o flansze żebym mógł kolektor wymienić:wink: w sumie egr to już mam zaślepiony od jakiegoś czasu ale chce go całkiem wywalić:wink: Daj na pw dane do przelewu z ceną:guma:

Opublikowano

Panowie w tym watku opisalem swoja wymiane na flansze z tego linka 100mm jest za dluga ale ja przesunelem dolot i smiga, spiszscie wymiary, ogolnie z tej aukcji solidnie wykowana, ale cena:( gadalem z gostkiem i moge mu odeslac i zetnie na 48mm i wyzlobienie zrobi aby sie niezsuwalo, zeby pasilo na ori dlugosc, ale narazie smigam z przesunieta rura dolotu:p

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Frimus dlugosc zrob mniej niz 50mm, reszta zlaczy zlaczka gumowa

Opublikowano

ja mam niecałe 50mm i prosta rure i finito

jutro wam pokarze jak to wyglada a jak nie luknijcie do mojego watku chyba cos tam jest

Opublikowano
  • Autor

JA śmigam na samoróbce długość 50 ale lipnie wykonana i pasuje to zmienić

Opublikowano
JA śmigam na samoróbce długość 50 ale lipnie wykonana i pasuje to zmienić

Srednica?

Opublikowano
  • Autor

Średnice mam taką samą jak stara gumowa opaska bo jej nie zmieniałem tylko sam kolektor i flan-sza

Opublikowano

Mierzyłem dziś kolektor u siebie (1Z) średnica końcówki kolektora (tego zgrubienia) ma 51mm:wink:

Opublikowano
  • Autor

No to taka jak seryjny kolektor w AFN ie

Opublikowano

Po zmianie kolektora i wywaleniu egr odrazu lepiej dla autka:)

Ps. Cziki cooler alfy juz siedzi, w nocu wrzuce foty:kox:

Opublikowano
  • Autor

U mnie z coolerem lipa nie udało się zdobyć tego z alfy :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.