Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi egr wczesniej oplul srube na pokrywie zaworow, kupilem kpl uszczelek by wymienic a to bylo pocenie sie nieszczesnego egr:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,opluł srube na pokrywie zaworow'' Jak to umnie tez jedna śruba jest mokra to EGR by ją tak zapocił wydaje mi się że jest nieszczelna pokrywa jak zaślepiłeś EGR to już się nie poci czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,opluł srube na pokrywie zaworow'' Jak to umnie tez jedna śruba jest mokra to EGR by ją tak zapocił wydaje mi się że jest nieszczelna pokrywa jak zaślepiłeś EGR to już się nie poci czy jak ?

Tak, teraz po wywaleniu egr pocenie ustalo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah jak miałem egr to przy porannym odpalaniu puszczał lekkiego niebieskiego bąka po zabiegu usunięcia go bąki zniknęły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten śmierdziuszek dobrze że o tym mówicie przy da się potomnym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde takiego to jeszcze nie widziałem niby jest taki sam jak ten co mam od sharana ale ma to wybrzuszenie takie nie wiem czy to nie będzie przeszkadzać przy pokrywie zaworów Kowi będzie wiedział on jest spec :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to coś wystajace nie będzie przeszkadzało przy montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli koledzy tego??? SHARAN GALAXY ALHAMBRA 1.9TDI 115KM KOLEKTOR SSĄCY (4052155618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

czy tego z drezdenka za 20zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli koledzy tego??? SHARAN GALAXY ALHAMBRA 1.9TDI 115KM KOLEKTOR SSĄCY (4052155618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

czy tego z drezdenka za 20zł?

Tak, mam od tego samego sorzedawcy:wink:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

Jak chcesz aba pasuja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupione SHARAN GALAXY ALHAMBRA 1.9TDI 115KM KOLEKTOR SSĄCY (4052155618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ;)

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

a co myślicie o tych przewodach Przewód podciśnienia 4mm - silikonowy, samco style (3983439272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?????

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Łącznik prosty 51mm silikonowy, dolot, turbo, fmic (3934525496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

a co myślicie o tych przewodach Przewód podciśnienia 4mm - silikonowy, samco style (3983439272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?????

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

1 metr starczy tego przewodu na wymianę wszystkiego pod maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie taki przewód.zamówiłem 2 metry i zostało mi gdzieś może z 40-50cm. szczerze to możesz nawet zamówić 3mm, ponieważ jest on dosyć miękki i bez problemu go naciągniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...