Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia mi tak apetyt skoczył że gratów nie mogę dorwać takich jak chce i dalej leże i kwiczę :kwasny:

Jakich gratow szukasz i w jaka moc uderzasz:>?

Icka i całęgo dolotu z neirdzewki dlatego ejszcze nie zrobiłęm ani nei kupiłem tej flanszy a moc jaką chce mieć to 170 ale nie wiem czy się uda choć wtryski mam nowe Boscha to nie bezie źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby dojsc do 170hp to tyle kasy wydasz ze lepiej ci kupic awxa zrobic swapa i program na 170 i jest lala bo z afna zrobic 170hp to turbo brd, 230tki, fmic, 11tka i wydech i cos moze jeszcze sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby dojsc do 170hp to tyle kasy wydasz ze lepiej ci kupic awxa zrobic swapa i program na 170 i jest lala bo z afna zrobic 170hp to turbo brd, 230tki, fmic, 11tka i wydech i cos moze jeszcze sie znajdzie

myślisz że aż tyle trzeba zrobić żeby ze zdrowego AFN-a zrobić 160+.coś mi się wierzyć nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AWX i innych 130 to je pier... Spalanie o litr jak nie wiecej od AFNa więc dziękuje 110 to najlepsza opcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chłopaki przeczytałem cały wątek ale dalej nie wiem ;/ Kupuje kolektor od AWX i tą przejściówkę za 96zł i tyle? czy jeszcze bedzie coś do przerabiania?

To przeczytaj jeszcze raz:) szczegolnie strone 6 i 7 masz tam moj foto-opis co kupic i co zrobic,

Potrzebny ci kolektor awx lub sharana(tanszy), zaslepka na kolektor,flansza zamiennik egr i przerobic mocowanoe sruby by przesunac rure dolotowa do flanszy i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faken to 200zł delikatnie ;/ to tą opcje zostawie na potem :) A gdy tylko zaślepie EGR ale nie wyłącze go na kompie to nie będzie skutów ubocznych? Dzięki za zainteresowanie zib0l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej może śrubkę wydmuchać z wężyka jak słabo wciśnięta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu znalazłem chwilę i na spokojnie wymieniłem dziada:decayed:

Roboty na 1,5 z obcięciem flanszy bo była za długa.

Nic nie obcinałem z kolektora.

Efektu to nie robi,poza wizualnym:decayed:

Potem wrzucę fotki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja redukcja dopiero sie robi , jak będzie to wrzucę jakieś foty , może w następną sobotę uda sie to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem sobie o was już wam wrzucam jakość zdjęć nie powala ale coś tam na pewno widać :wink:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

A teraz jak podobają się foty ? :wink:

Dobra robota !

Czikita widzę że lubujesz się w żółtych kolorach

Kiedyś od ciebie kupowałem osłonę silnika i tak się zastanawiałem czy nie będzie w twoich kolorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać !:decayed: zabieg w AJM'ie został zaaplikowany :wink: a wygląda to tak

20140313_202154.jpg całkiem sympatycznie :wink: węzyki zaślepione i słychać tylko pcyt kultura gaszenia auta taka sama jak u teścia w vectrze B 2.0 td heh całkiem całkeim ;)nie jest źle , turbina świszczy aż miło i gwizdek zaczyna sie od 1100 obr a nie jak wczesniej 1700 :slina:

20140313_202208.jpg zaślepki własnoręcznie robione :naughty: z malowaniem ok 20 min :dancing: ..

20140313_202203.jpg

a tak to wygląda z lotu ptaka :D zobaczymu jeszcze jak jutro pojdzie na trasie :a4fan: ... jeszcze przy okazji byłem dzis u pana Gruchota (mieszka za winklem) i kupiłem zamienniek kata ...nie zwróciłem uwagi ze cymbał który jeździł moją OOOOO wstawił tam jakąś ochydną rue :sick3: wiec jakby ktoś chciał to moge opylić ..jak jej ode mnie nie odbierze :wallbash: yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem sobie o was już wam wrzucam jakość zdjęć nie powala ale coś tam na pewno widać :wink:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

A teraz jak podobają się foty ? :wink:

Dobra robota !

Czikita widzę że lubujesz się w żółtych kolorach

Kiedyś od ciebie kupowałem osłonę silnika i tak się zastanawiałem czy nie będzie w twoich kolorach :)

Żółty dobry kolor :hi:

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

powitać !:decayed: zabieg w AJM'ie został zaaplikowany :wink: a wygląda to tak

http://s27.postimg.org/4kvs88hr3/20140313_202154.jpg całkiem sympatycznie :wink: węzyki zaślepione i słychać tylko pcyt kultura gaszenia auta taka sama jak u teścia w vectrze B 2.0 td heh całkiem całkeim ;)nie jest źle , turbina świszczy aż miło i gwizdek zaczyna sie od 1100 obr a nie jak wczesniej 1700 :slina:

http://s17.postimg.org/pivcddoob/20140313_202208.jpg zaślepki własnoręcznie robione :naughty: z malowaniem ok 20 min :dancing: ..

http://s30.postimg.org/5ms3am4x9/20140313_202203.jpg

a tak to wygląda z lotu ptaka :D zobaczymu jeszcze jak jutro pojdzie na trasie :a4fan: ... jeszcze przy okazji byłem dzis u pana Gruchota (mieszka za winklem) i kupiłem zamienniek kata ...nie zwróciłem uwagi ze cymbał który jeździł moją OOOOO wstawił tam jakąś ochydną rue :sick3: wiec jakby ktoś chciał to moge opylić ..jak jej ode mnie nie odbierze :wallbash: yo!

Dobra robota tylko coś ci chyba silnik cieknie co to mu dolega ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten brzydal to ładne tam miał niestrawności w środku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...