Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bardzo proszę o ocene logów AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turbo lekko sie przycina i przepływka tnie dawke powyrzej 3,5 obr .jak dawno nie wymieniałes filtra powietrza to wymien i powtórz logi .

Opublikowano

Potwierdzam jak wyzej...

Opublikowano
  • Autor

Hmm filtr wymienialem w sierpniu ubiegłego roku. Jeśli to nie filtr to może to wskazywac na brudny przepływomierz? a jeśli chodzi o turbo to wyczuwam ze powyżej 230 obr jak slabiej ładowało...

Jeśli wymienie filtr powietrza to ktore grupy zalogować?

Opublikowano

011,010,008 i 003 - wszystkie dynamiczne

Opublikowano
  • Autor

Ok. Jutro kupie filtr i powtórze logi..

Tylko powiedzcie mi czy mogę zalogować jakieś grupy razem zeby tyle razy nie męczyć silnika :-) chodzi mi oczywiście o logi dynamiczne.

Opublikowano

Z tego co koledzy mi podpowiadali to najlepiej robić logi oddzielnie.

Opublikowano

Ja wręcz proszę aby logować po dwie grupy jednocześnie (oczywiście mowa o dynamicznych) bo łatwiej patrzy się w zależność parametrów na bieżąco. Jeśli tu nie będzie to mile widziane to takie logi możesz mi przesłać od razu na PW a proponuję logować dynamicznie w takiej konfiguracji -

001 z 004,

003 z 011,

008 z 010.

Nie loguj grupy 014 bo masz tylko silnik czterocylindrowy a ta grupa jest przeznaczona dla silników o większej liczbie cylindrów niż cztery.

W logach widać tylko to co napisali już wcześniej koledzy więc ja tutaj nie mam nic do dodania (w kwestii Twojej prośby o zerknięcie na ww. logi).

Opublikowano

Dużo lepiej ale turbina dalej się trochę przycina....

Opublikowano
  • Autor

Lepiej ? A mi się wydaje ze przepływka nadal tnie dawkę powyżej 3,5tys obr. Ale poczekam jeszcze na opinie fachowcow co z tym dalej robić...

Opublikowano
Lepiej ? A mi się wydaje ze przepływka nadal tnie dawkę powyżej 3,5tys obr. Ale poczekam jeszcze na opinie fachowcow co z tym dalej robić...

zostaw przeplywomierz w spokoju

Opublikowano
  • Autor

No ok. To powiecie co jest nie tak ?

Opublikowano

Zmienna geometria w sprezarce sie przycina troche na dole... pewnie zasyfiona.

Po za tym OK.

Opublikowano
  • Autor

Czyli turbina do czyszczenia... a zawór n75 niema z tym nic wspólnego tak? Bo akurat mam taki w garażu...

Powiedzcie mi jeszcze w jakim stanie są pompowtryski i czy rozrząd jest prawidłowo ustawiony?

Opublikowano

Pompki - OK

Rozrząd - OK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.