Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!


MiGsu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś nowości na aucie ?  Ciekawy projekt, bardzo fajne mody ale od 2 lat cisza.. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę ze ktoś zauważył. A gdybym dwa lata temu gdzies w zaspie utknął zasypany to widzę ze na pomoc kolegów z forum nie ma co liczyć bo bym już zamarzł ?. Już szybciej żona by się zorientowała ze po 10-tym mnie nie ma z wypłatą. A tak poważnie to dobrze zauważone, mój syn ma dwa latka teraz. Niestety zarwane noce spędzam teraz przy łóżeczku a nie przy aucie czy tez kompie. Żona rozumiała ze ma swój dzień w tygodniu dla niej ? ale dziecku nie wytłumaczę. A w tym momencie już dwójce [emoji7]. Czasem ciężko jest się na myjkę wyrwać [emoji853]. Syn uwielbia to auto. Poznaje je na drodze jak żadne inne. Ciagle zagląda pod spodem. Może mechanik będzie a może daje znać ze czas na 2,5”. Już nie pamietam na czym dokładnie skończyłem bo szedłem jak burza z rezaniem. W planie był PC przód. Widzę soczewki w ostatnim poście. Psiknął się czarny spray na listwę w lampie i ostatnio widziałem nawet jedna b7 z całymi czarnymi lampami i zaciekawiło mnie to. Nawet nawet choć No troszkę ciemno. Wpadła gałka od rs4 i to tyle chyba. Aktualizacja V-fiza spoko faje radę nawet nie wiedziałem ze się to aktualizuje. Ze strony graficznej dochodzi logo do wyboru na start (sline-s4) i kolejne odczyty. Jak najbardziej polecam. Miałem problem z zawieszeniem ciężko dostać zamienniki do 1bv tak wiec na raz wskoczył kpl lem oraz nowe amory kpl audi przód/tył. Fantastyczna jazda od razu wyczuwalna. „No” prawie jak z fabryki. Kolejny raz nosze się z zamiarem sprzedaży auta. Obecnie 145k km i auto warte powiedzmy w Norwegii Ok 50k zł. Może warto zabrać je ze sobą do Polski w przyszłym roku i zachować ?Warto?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MiGsu napisał:

Obecnie 145k km i auto warte powiedzmy w Norwegii Ok 50k zł. Może warto zabrać je ze sobą do Polski w przyszłym roku i zachować ?Warto?

To zalezy czy planujesz tym autem jezdzić czy sprzedac... mimo rosnących cen B7 1.8T w q i manualu,niskiego przebiegu i praktycznie prawie full wypasu który posiadasz nikt w PL nie da za B7 50 tys....
I przy 40 tys, beda wołali że drogo ...
Lepiej chyba coś młodszego sciagnąć, jesli masz na tym zarobic, no ale to zalezy od Ciebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz za 50 tyś to w polsce nie znajdziesz kupca. Moze w norwegii, ale tam chleb kosztuje tyle co u nas 0,7 Finlandii.. :) Ja bym trzymał, auto popularne teraz, wielu szuka i modzi ( jak ja ostatnimi czasy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć aktualne zdjęcia jakies ładne, ciekaw jestem jak utrzymałeś auto przez te dwa lata ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie fotki dorzuć;)  takiego B7 wlasnie szukam po malu ... jak w Fin  tyle dostaniesz to warto tam, Ale jeżeli nic nowego nie chcesz to trzymac  bo jest kozak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, jak będziesz wystawiał auto na finn'ie w tym roku to podrzuć linka na PW ;) 

 

W dniu 5.12.2017 o 15:00, HOLMATRO napisał:

Moze w norwegii, ale tam chleb kosztuje tyle co u nas 0,7 Finlandii.. :) 

Bez przesady :P 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, jak będziesz wystawiał auto na finn'ie w tym roku to podrzuć linka na PW [emoji6] 
 
Bez przesady [emoji14] 

Tym się pocieszam jak kupuje flaszkę. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tym się pocieszam jak kupuje flaszkę. [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat jest. Auto super choć trochę mi się znudziło. Ale doinwestowane, zadbane etc. Z drugiej strony jak patrzę na ostatni kurs walut to tym bardziej mi się nie uśmiecha. Szkoda trochę ze czas wracać do kraju bo pewna eska mi chodziła po głowie. Ale i tu dylematy. S4 b8 za małe dla 2+2 gdzie ja 195 cm wzrostu. Na s6 c7 mnie nie stać a s6 c6 mnie nie rusza. Zostaje s8 z 2009. Miejsce jest, moc również ale buda już stara.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem ostatnio gałkę od rs4 b7. Bajka. Jest znacznie cięższa od sline przez co biegi wchodzą zdecydowanie łatwiej i pewniej. Nie spodziewałem się takiej różnicy w jeździe gdzie był to dla mnie mod wizualny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nie wiem a w Norwegii 120000-150000nok czyli 50000-70000zl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar wracać do pl to za ta kasę, która dostaniesz tutaj kupisz coś porządnego ;) w pl Ci się znudzi i będziesz musiał sprzedać za sporo niższa cenę a to raczej Ci się nie spodoba ?

Cena spoko. Kilka michow temu było 1.8 w Q do sprzedania za 150xxx ale rocznik był młodszy i przebieg mniejszy. Ty masz już trochę napchane w aucie wiec powinno się sprzedać bez problemu. Zrobisz dobry opis itd. Jak jesteś na vacn.no to tam wstaw. Znajdzie się pewnie jakiś napaleniec. Jak nie masz to daj znać wrzucę linka ze swojego konta ?

Mi tez szkoda sprzedawać dobrej fury,  w która wpakowalem sporo serca, czasu i trochę floty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nie wiem a w Norwegii 120000-150000nok czyli 50000-70000zl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W takim razie jak myślisz nad sprzedażą to zrob to przed powrotem do PL. Tu dostaniesz polowe z tego..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar wracać do pl to za ta kasę, która dostaniesz tutaj kupisz coś porządnego [emoji6] w pl Ci się znudzi i będziesz musiał sprzedać za sporo niższa cenę a to raczej Ci się nie spodoba [emoji846]
Cena spoko. Kilka michow temu było 1.8 w Q do sprzedania za 150xxx ale rocznik był młodszy i przebieg mniejszy. Ty masz już trochę napchane w aucie wiec powinno się sprzedać bez problemu. Zrobisz dobry opis itd. Jak jesteś na vacn.no to tam wstaw. Znajdzie się pewnie jakiś napaleniec. Jak nie masz to daj znać wrzucę linka ze swojego konta [emoji6]
Mi tez szkoda sprzedawać dobrej fury,  w która wpakowalem sporo serca, czasu i trochę floty [emoji4] 

O spoko. Na vacn.no nie jestem choć ramkę tablicy mam ale to jeszcz od pierwszego właściciela. Widziałem te 1.8 tq na finnie za 150000 nok ale to auto niczego nie reprezentowało, nawet potencjału w nim nie widziałem. Swoją drogą ciekawe czy się sprzedało. Ale widzę problem ogólny ze sprzedażą aut w N przez Polaków. Kolega już trzyma b8 w benzynie z naprawionym problemem olejowym długo i żadnego zainteresowania mimo ze cena podajże 120000 nok. Tego się obawiam. A komu jak komu ale Norwegowi prezentu w formie niskiej ceny nie chce robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, MiGsu napisał:


O spoko. Na vacn.no nie jestem choć ramkę tablicy mam ale to jeszcz od pierwszego właściciela. Widziałem te 1.8 tq na finnie za 150000 nok ale to auto niczego nie reprezentowało, nawet potencjału w nim nie widziałem. Swoją drogą ciekawe czy się sprzedało. Ale widzę problem ogólny ze sprzedażą aut w N przez Polaków. Kolega już trzyma b8 w benzynie z naprawionym problemem olejowym długo i żadnego zainteresowania mimo ze cena podajże 120000 nok. Tego się obawiam. A komu jak komu ale Norwegowi prezentu w formie niskiej ceny nie chce robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Te co ja widziałem to było z bose, fis kolor, rns-E, pakiet światło, s-linę środek, xenon itd.

Ja już sprzedałem 2 auta bez problemu. C5 i golfa 5 i to Norwegom. W c5 plus był taki, ze radio było z aux. W golfie dziewczyna spytała się , czy dałbym radę zamontować aux, jak tak to bierze auto ;) wiec zamontowałem i poszedł. Bardziej bym się obawiał kupujących Polaków. Jeden chciał ode mnie kupić i była masakra. Teściu sprzedał swoje auto do jakiegoś gościa i przez  pół roku do niego dzwonił bo coś mu nie pasowało :facepalm: 

Czasami bywa tez tak, że norki wola dopłacić więcej i kupić nowsze auto z mniejszym przebiegiem. Zazwyczaj młodzi ludzie kupują takie auta jak my mamy :) 

Ostatnio tez zauważyłem, ze auta importowane schodzą dłużej niż te co były kupione w norweskim salonie ;) 

napiszesz ładnie ogłoszenie po norweski plus zrobisz dobre fotki i auto pójdzie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kupiony w Szwecji ale pierwsza rejestracja w Norwegii. No nic powoli ogarniam temat. Jakieś pomysły co do Finna. Nie chce co miesiąc płacić 600nok za ogłoszenie a słyszałem ze są firmy które biorą 1000nok i ogłaszają twoje auto na finnie do czasu sprzedaży ale nie mam namiaru. Może ty coś słyszałeś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MiGsu napisał:

Mój kupiony w Szwecji ale pierwsza rejestracja w Norwegii. No nic powoli ogarniam temat. Jakieś pomysły co do Finna. Nie chce co miesiąc płacić 600nok za ogłoszenie a słyszałem ze są firmy które biorą 1000nok i ogłaszają twoje auto na finnie do czasu sprzedaży ale nie mam namiaru. Może ty coś słyszałeś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kurcze 1000 ? A nie 1000 za wystawiienie plus 1000 od sprzedaży ? Jak coś znajdę w między czasie to podeśle Ci namiary. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...