Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem coś podobnego a4 b5 1.6 takie przycięcia i szarpnięcia i okazały się kable zapłonowe + kopuła.

Opublikowano

peres - PFR7Q drogie ale dobre

Opublikowano

Witam wszystkich,

chciałbym się podpiąc do tematu, objawy mam podobne jak eXtra69, przy przyspieszaniu powyżej 3 tyś obrotów, jak turbina zacznie już porządnie dmuchac strasznie przerywa silnik, błędy jakie wyskoczyły mi w Vag'u to

544 Przekroczenie max ciśnienia doładowania

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki

nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie - BŁĄD SPORADYCZNY

przepustnica była czyszczona tydzień temu więc, ona raczej w grę nie wchodzi

ma ktoś może jakiś pomysł jak temu zaradzic ?

Opublikowano

Przeladowanie, pierwsza kolejność wezyk idący od n75 do gruszki turba

Opublikowano
Przeladowanie, pierwsza kolejność wezyk idący od n75 do gruszki turba

Problem rozwiązany:banan:, tak jak pisał Pioteros powodem tego był wypięty wężyk od n75, wielkie dzięki za pomoc:naughty:

Opublikowano

pioteeros - dzięki za informacje swiece zamuwione :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, ciągle mam problem z szarpaniem. Wcześniej szarpał mi tylko na zimnym i pod obciążeniem około 2 do 3 tysięcy obrotów, teraz zaczyna nawet na ciepłym. dzisiaj rano zapalił mi na trzech garach ale po kilku sekundach zaczął chodzić normalni. Dodam że świece wymienione cewki też, przepustnica czysta. Co mogę jeszcze sprawdzić wtryski?

Opublikowano

modul zaplonu na filtrze powietrza

ps. jakie cewki zapodales? nowe oryginalne?

Opublikowano

cewki nie są nowe ale oryginalne i sprawne w 100%. Jak sprawdzić moduł zapłonu?

Opublikowano

Witam ponownie:decayed:, po miesiącu bezawaryjnej jazdy, autko wylądowało w warsztacie ma montaż klaksonu, niestety trzeba było zdemontowac filtr powietrza i lampę, po przejechaniu paru metrów samochód zaczął szarpac, po podpieciu vaga wyskoczył błąd: :facepalm:

561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki

nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie - BŁĄD SPORADYCZNY

jeżeli ktoś ma wskazówki co to może byc, byłbym wdzięczny :decayed:

Opublikowano

Źle złożona rura dolotowa, ssie ci powietrze którego przeplywka nie zmierzyla

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witajcie, mam podobny problem z moim ajl przy pedale w podłogę szarpnie przy ok 2.5-3tys obr. i dodatkowo dmucha tylko 0,5B, blędy VAG 16500-czyjnik temp. 00561-skład mieszanki (mam LPG) proszę o analizę logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, na wstepie chcial bym przywitac wszystkich serdecznie bo pisze na forum pierwszy raz, sorki ze odrazu z prośbą ale tak wyszlo...

Mianowicie mam problem ze swoja A4 1,8T AJL; wyskakują mi ostatnio bardzo często błędy 00561 (add) i (mul) na zmiane. Mam instalacje JPG byłem tydzien temu u gazownika na regulacji myslalem ze pomoze ale jest nadal to samo. Zrobilem logi dynamiczne z bloku 2 i 7 prosze o pomoc. Log (0 - 002,002)

Log (1 - 007,007,007,007)

Opublikowano
Źle złożona rura dolotowa, ssie ci powietrze którego przeplywka nie zmierzyla

Wyobrażacie sobie że oddajecie auto do warsztatu a oni odkręcają puszkę od filtra i źle składają ? A co tam mają niby składać źle jak tam jest tylko jedna opcja na podłączenie czegokolwiek. Wąż. Jak tam się pomylili to chce ich autograf albo nie, zawiozę im rower bo mi łańcuch spadł

Opublikowano
:polew::polew::polew:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy odświeżam temat, nadal nie mogę się uporać z szarpaniem. Wymieniłem już świece cewki i moduł zapłonowy, przepustnica wyczyszczona, zero błędów. Szarpanie jest bardziej odczuwalne pod obciążeniem auta. Dzisiaj wieczorem sprawdzę jeszcze ciśnienie paliwa jakie pompka podaje. Co jeszcze mogę sprawdzić? Może wtryski?

Opublikowano

cisnienie paliwa sprawdzisz poniekad vagiem logujac kanal 002 dynamicznie, jesli bedzie za slabe czasy wtryskow beda wydluzone na maksa

wtryski, kanal chyba 013 sprawdzisz stukowe

Opublikowano

Tez mam problem z szarpaniem objawia sie najczęsciej przy pełnym wciśnięciu gazu np.na 3 biegu i przy 3 tyś..błędów nie ma żadnych są wypadania zapłonów .

Świece zmieniane.Cewki ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy doradźcie mi na których blokach mam zrobić logi tak aby sprawdzić co powoduje u mnie szarpanie bo jeszcze się z tym nie uporałem?

Opublikowano

002+007, 025+013+002

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.