Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!


KubekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po małej przerwie. Troszkę się pozmieniało w Teczce, otóż autko dostało skórzane rączki drzwi

37ui.jpg

doszły siłowniki maski ( jak teraz przyjemnie otwiera się machę bez użycia jakiejkolwiek siły :banan: )

vfyt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3q3r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

9chb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak było w NL jeszcze zaledwie 3tyg. temu, 18'C , słoneczko i piękna jesień

k5at.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a teraz jest szaro i temperatura sięga zaledwie 8'C choć na piątek zapowiedzieli śnieg i -1,więc zmieniłem koła na zimowe 17ki

p7yo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Oprócz tego założyłem w końcu sportowe zawieszenie TaT -45mm,choć na wiosnę będę chciał wsadzić z powrotem H&Ry -65mm.Zobaczymy wtedy czy wejdą 10' na tył :facepalm:

8sj5.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dystanse były założone do 19ek,bo uważam ,że ETa 45 jest strasznie duża...

Autko ogólnie śmiga przyjemnie,a niedługo ,czyli do 2tyg. czeka go zasłużona wymiana oleju,bo nalatelem już 17tyś.km. od ostatniej wymiany .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek przyjemnie się ogląda:jerk: Kiedyś tez jeździłem ACV-lem, a później AHY. Genialne auta były!

Dwa pytania: skręcenie przodu jest równoznaczne z tym, ze auto jest miękkie. Nie masz problemu z jazda na zwykłych oponach? W Rajchu mogą ci zabrać dowód, w Polsce zresztą tez...

Poza tym może oprócz lotki fajny projekt:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej griga-st , no więc ad1. według mnie skręcenie drążków skrętnych utwardziło auto,zwłaszcza,że mam wsadzone sportowe amory . ad2. W NL liczy się nośność opony , nie musi ona być "specjalna" pod busa czyli z nośnością 102 C , W moim przypadku na przedniej osi mam 1360kg a z tyłu 1300kg,czyli z przodu min 95XL. Poza tym ja wożę "pszczoły luzem" :grin:

ps. fajnie ,że auto się podoba :banan: Mam jeszcze parę planów i pomysłów ,które będą realizowane, ale na chwilę obecną nie mam na to po prostu czasu :facepalm:

ps2. TAK OD DŁUŻSZEGO CZASU PRZYGLĄDAM SIĘ MOJEJ CYFRZE "3" - POSTY . I ONA W OGÓLE SIĘ NIE ZMIENIA NA " 4,5,6,7......10" :polew: JAKAŚ ZACZAROWANA JEST ,CZY CO??? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą wnętrz na "Bisnes" ,bo trafiło się ciekawe w sieci,ale cena troszkę przesadzona, a i czasu troszkę mało. Dlatego narazie pozmieniałem rączki drzwi na takie jak ORI

ffb744395c706836m.jpg

24388f04ba6fc7edm.jpg

Do tego doszedł ręczny w skórze :

f6e3d41f68d79facm.jpg

f93d0a3d949237aam.jpg

no i założyłem w końcu przednie lampy projectZWO :

936ac6903a40e114m.jpg

f64f5e96c033cef2m.jpg

1b173342b6cf571em.jpg

4c0d1ec58429986am.jpg

Wczoraj doszły do mnie przednie kierunki z wersji UK,czyli pomarańcze z postojówką w środku.Już są na aucie ,a fotki niebawem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po małej przerwie. Teczunia śmiga aż miło , Dziś stukło jej 230tyś i jak narazie bez żadnych przykrych niespodzianek. Autko od lipca jest już na emerytuże ,wiec dla zabawy założyłem jej inne obuwie :

Felgi to RSki 19' na 8,5J z nowiutkimi oponami ToYo Proxes T1 o rozmiarze 225/40/r19'

Jak narazie nie narzekam , komfort dużo lepszy niż na 235/35 , Przez zimę mam zamiar odnowić na nich lakier i będzie on troszkę ciemniejszy,ale za to z duzo grubszą perłą.



nie wiem co jest grane ,ale przez rzaden serwer nie ładuje mi zdjęć na forum. To znaczy ładuje mi same linki ,a nie od razu zdjęcia :facepalm:

33033113927838541037.jpg

15309923937192810782.jpg

04026170227697959440.jpg

07396459685284676928.jpg

06666737475940385236.jpg

Edytowane przez KubekA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne wozidlo lecz :decayed: kierunki bym zapodal przezroczyste ale dymione ale to moje zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...