Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Umiejscowienie modułu bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż poprzedni właściciel mojej Audi, pod schowkiem zamontował głośniczek, od którego wychodzi kabel jack 3,5 (mono) i na lewej belce od przedniej szyby jest umiejscowiony mikrofon, którego kabel kończy się jackiem 2,5 mm (mono). Po wyciągnięciu radia, wydobyłem również wiązkę kabelków (czerwony, żółty, niebieski i czarny), zakończoną białą kostką z 4 pinami (wszystko na zdjęciach poniżej). Żółty kabelek jest podpięty o ile się nie mylę pod kabelek do radia oznaczony jako GALA. Domyślam się, że jest to okablowanie do modułu bluetooth w samochodzie, jednakże kable wiszą sobie samodzielnie, a modułu jak nie widać, tak nie ma. Moje pytanie jest takie, gdzie jest umiejscowiony (o ile jest, a być może poprzedni właściciel zdemontował go) moduł bluetooth w Audi A4 B5?

dsc0003aac.jpg

dsc0005wy.jpg

dsc0006eejh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by w B5 był moduł BT, moze miałes instalacje telefonu w podłokietniku i została zdemontowana nie w całości, jeśłi pewien jesteś że to BT, to raczej nie fabryczne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest bluetooth:wink: to moduł który siedzi za schowkiem pasażera, przynajmniej jest tak u mnie, podłaczony był pod telefon komórkowy(najprawdopodobniej jakaś stara nokia bądź siemens z tamtego okresu). Mikrofon powinieneś mieć koło lusterka wstecznego.

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

Na szybie powinna być antena w prawym górnym rogu, no chyba że było pare wersji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu zwykły moduł komórkowy? Tak mikrofon mam na belce przedniej szyby od strony kierowcy. Rozumiem, że podpinało się telefon pod moduł jako zestaw słuchawkowy? Więc pozostaje mi tylko wymontowanie zbędnych podzespołów skoro i tak są nie do mojego użytku, a w dodatku wystające kable szpecą, mógłbym je schować do kasety na radio, ale po co mają się tam kisić i robić niepotrzebny bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś miec jakiś stelaż na telefon jeszcze ze słuchawką w którą sie wpinało telefon komórkowy, dobry elektronik by ci zaadoptował jakies nowe wejscie pod nowe telefony i ten zestaw zaczął by Ci hulać, ja zdemontwałem ten pierdzielnik moduł został bo mi nie przeszkadza, kable nigdzue nie wystają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...